10 Aralık Pazar günü saat 11’de, MİTSO Toplantı Salonunda yapılacak

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

10 Aralık Pazar günü saat 11’de, MİTSO Toplantı Salonunda yapılacak
Bu içerik 360 kez okundu.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği üyeleri, olağan genel kurul toplantısı ile yeni başkan ve yönetimini seçecekler.

3 yıldır başkanlık görevini üstelenen Nihat Abbak’ın tekrar aday olduğu Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği olağan genel kurulu, 10 Aralık Pazar günü saat 11’de, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda başlayacak.

Yeni Milasspor Futbol Takımının arkasındaki 12. güç olan ve her müsabakasında takıma büyük destek veren Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği, geçtiğimiz sezon özellikle Yeni Milasspor Futbol Takımına Muğla Süper Amatör Lig’de verdiği destekle gıpta ile bakılan bir dernek olarak isminden söz ettiriyor.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, gazetemize yaptığı açıklamada, “Sevdalısı olduğumuz Yeni Milasspor’un başarısı ve şampiyonluğu için geçmişte olduğu gibi gelecekte de mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği üyelerine de seslenen Başkan Nihat Abbak, Pazar günü yapılacak olan Olağan Genel Kurul Toplantısına tüm dernek üyelerini davet ederek seçimlerin geniş katılımlı yapılmasını istediğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X