Yeni Milasspor, Dalyanspor’u ağırlıyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor, Dalyanspor’u ağırlıyor
Bu içerik 525 kez okundu.

Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz takımı Yeni Milasspor, hafta sonunda lig altıncısı Dalyanspor ile karşılaşıyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Muğla deplasmanında Muğla Üniversitesi ile karşılaşan ve müsabakadan 1 - 1’lik beraberlikle ayrılarak şampiyonluk yolunda 2 puan kaybeden ilçemiz takımı Yeni Milasspor, Muğla’da kaybettiği puanları Dalyanspor maçında telafi etmek istiyor.

Teknik Sorumluluğunu Güray Ceylan’ın, Antrenörlüğünü Hüseyin Öztemiz’in yaptığı Yeni Milasspor, Milas Şehir Stadyumu’nda oynayacağı Dalyanspor maçına mutlak galibiyet ve 3 puan için çıkacak.

 

Beçin Gençlik deplasmanda Götürkbükü ile oynuyor

Birinci Amatör Küme Ligi A Grubunda şampiyonluk yolunda mücadelesini başarıyla sürdüren ve 18 puanla lig liderliği koltuğunda oturan ilçemiz takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, hafta sonu deplasmanda Bodrum Göltürkbükspor ile oynuyor.

 

Süper Amatör Küme Futbol Liginde haftanın maçları

9 Aralık Cumartesi saat 14.00

Seydikemer Belediyespor - Gümüşlük Gençlikspor

Ortakent Yahşispor - Marmaris Gençlikspor

 

10 Aralık Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor - Dalyanspor

Köyceğiz Belediyespor - Muğla Üniversitesi

Dalaman Belediyespor - Karaovaspor

Turgutreisspor - Göcek Belediyespor

 

Birinci Amatör Küme Futbol Ligi maçları

9 Aralık Cumartesi saat 14.00

Bodrum Göltürkbüküspor - Milas Beçin Gençlikspor

 

10 Aralık Pazar saat 14.00

Bafa Belediye Zeytinspor - Konacıkspor

Menteşe Yerküpespor - Bodrum Yalı Gençlikspor

Güllük Belediyespor (Bay)

 

U16 Ligi maçları

9 Aralık Cumartesi saat 12.00

Milas Erginspor - Milas Gençlikspor

Saat 14.00 / Gündoğanspor - Milasgücü

 

U12 Ligi maçları

9 Aralık Cumartesi saat 12.45 / Bodrum Yalı Gençlikspor - Milas Gençlikspor

 

BAL Ligi maçları

10 Aralık Pazar saat 13.30

Ortaca Belediyespor - Dikilispor

Ödemişspor - Yatağanspor

 

2. Lig Kırmızı Grup maçı

10 Aralık Pazar saat 13.30 / B.B.Bodrumspor - Eyüpspor

Beyaz Grup Maçı

Fethiyespor - Karşıyakaspor

 

3. Lig maçı

10 Aralık Pazar saat 13.30

Kayseri Erciyesspor - Muğlaspor

 

Masterler Ligi maçları

10 Aralık Pazar saat 13.00

İzmir Foçaspor - Milasspor

Didimspor - Menemenspor

Turgutluspor - Aliağaspor

Marmarisspor - Manisaspor

Balçova Agememnon - Bodrumspor

 

Veteranlar Basketbol maçları

10 Aralık Pazar Saat 18.00 – Muğla / Yatağan Develeri - Milas Mylasa Bask

 

Voleybol maçları 2. Lig Büyük Erkekler karşılaşması

10 Aralık Pazar saat 1 4.00 / Denizli Acıpayam Halk Eğitimspor - Milas Belediyesi

 

Genç Kızlar maçı

9 Aralık Cumartesi saat 16.00 / Milas Dörtyol Gençlik - Bodrum Yarımadaspor

 

Yıldız Kızlar maçları

9 Aralık Cumartesi saat 14.00 / Özge Koleji - Milas Belediyespor

10 Aralık Pazar saat 14.00 / Milas Dörtyol Gençlik – Muğlaspor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X