Akyer’den bu kez Başkan Tokat’a veda ziyareti…

Adem KANKAYNAR -

Akyer’den bu kez Başkan Tokat’a veda ziyareti…
Bu içerik 728 kez okundu.

Aynı zamanda Milas Belediye Meclisi Üyesi olan, AKP eski Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptığı veda ziyaretinde, belediye meclis üyesi olarak bundan sonra yine birlikte çalışacaklarına dikkat çekerek;

“3 yıllık ilçe başkanlığı görevim sırasında elbette siyasi manada bazı konularda karşı karşıya gelmiş olabiliriz ancak bu siyasetin doğasında var. Bundan sonra da meclis üyesi olarak belki yine aynı konuda farklı düşünebilir ve bunu dillendirebiliriz ancak hiçbir zaman siyasetteki çizgiyi aşağıya düşürmeden, söylem ve eylemlerimizin ortak noktasının Milas olduğu bilinciyle hareket ettiğimizi düşünüyorum.

Bu süreçte ilçemize ve bu kentte yaşayan halkımıza vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. 2019 yılına kadar yine bu kent için birlikte çalışacağız” diyerek, Başkan Tokat’a teşekkür etti.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise, siyaseten karşı karşıya gelmenin ötesinde, bugün bir şekilde siyasetin içerisinde yer almış insanların yıllardır birbirini tanıdığına dikkat çekerek; “Dolayısıyla elbette hepimizin farklı siyasi görüşleri olabilir. Burada sıkıntı yok yeter ki her konuda vicdanlı davranmayı elden bırakmayalım. Sizin de belirttiğiniz gibi bundan sonraki süreçte yine aynı mecliste görev yapacağız. Umarım bu süreçte halkımızın ve ilçemizin isteklerine, taleplerine cevap verebiliriz” diyerek, gerçekleştirilen ziyaret için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kanka     2017-12-26 Kankalar bir arada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X