Milas’ta yeni bir restoran …

Adem KANKAYNAR -

Milas’ta yeni bir restoran …
Bu içerik 1834 kez okundu.

İlçemizde yiyecek-içecek sektöründe bir yeni işletme daha eklendi. Pomelon AVM’nin karşısında ‘Ehli Keyf-Et’ ismiyle açılan restoran, farklı damak lezzetlerini sunmakta iddialı ...

Aralarında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük’ün de bulunduğu kalabalık bir davetli topluluğu tarafından açılışı yapılan Ömer Dalkıran, Murat Doğu ve Ali Çankaya ortaklığındaki işletmede, yöresel damak lezzetlerinin yanı sıra özellikle kırmızı et ile yapılan ve ülkemizin değişik yörelerine ait yemek çeşitlerinin Milaslılarla buluşturulması amaçlanıyor.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kentimizin her geçen gün artan nüfusuyla birlikte, farklı sektörlerin de hizmete girmesiyle değişen ve gelişen bir görünüm kazandığını belirterek, “Açılan her işletme, kültür zenginliğine katkıda bulunurken, diğer yandan da ilçemizin ekonomisinde ciddi ölçülerde artış sağlıyor. Çünkü açılan her işletme istihdam demek, devlete ödenecek vergi demek, ülkemizin genç bir nüfusa sahip olduğu düşünülürse, gençlerin de en önemli problemi olan işsizliğe çözüm demektir. Dolayısıyla bir yerel yönetici olarak tüm alanlarda açılan her işletmeyi önemsiyorum. Gördüğümüz kadarıyla bu işletme de son derece modern bir görünümün yanı sıra öne çıkardığı farklı damak lezzeti ve sunum şekliyle dikkat çekiyor. Umarım bu anlayışta devam ederler ve uzun yıllar burada halkımıza hizmet sunarlar. Ben, işletme sahiplerini ve çalışanlarını kutluyorum” diyerek, işletmenin de hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

Yapılan konuşmanın ardından açılış kurdelası kesilen işletme, Milaslılara; çorba, kahvaltı, sulu yemekler, tava yemekleri, kebap çeşitleri, döner, tatlılar, soğuk ve sıcak içecek çeşitleriyle hizmet vermeye başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet akgul     0000-00-00 Gelişmekte olan milasımıza böyle kaliteli şık leziz mekanlara ihtiyacı var tabi böyle elit işletmelerin ayakta kalabilmesi kaliteli hizmet verebilmesi içinde milas halkının yani bizlerin o eşsiz lezzetleri keşfederek destek vermemiz gerekiyor hayırlı uğurlu olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X