CHP Muğla Milletvekilleri Demir ve Aldan MİTSO’yu ziyaret ettiler

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

CHP Muğla Milletvekilleri Demir ve Aldan MİTSO’yu ziyaret ettiler
Bu içerik 458 kez okundu.

 

CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ile Ömer Süha Aldan, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MİTSO) ziyaret ettiler. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban ile önceki MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile birlikte MİTSO’ya gelen milletvekillerini MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer karşıladılar.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, kısa süre önce CHP Muğla İl Başkanlığına yeniden seçilen Mürsel Alban’ı kutlayıp Milletvekillerini MİTSO’da görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Biz Milas’ın tanıtımına çok önem veriyoruz. Bu konuda her yolu deniyor, her fırsatı değerlendiriyoruz. Son olarak Atlasjet’in dergisinde de Milas’ı anlatan 5 sayfalık bir yazının yer almasını sağladık. Milas’ın tanıtımı için daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ile Ömer Süha Aldan da, meslek kuruluşlarının demokrasi açısından önemine dikkat çekip MİTSO’nun çalışmalarını yakından izlediklerini ve takdir ettiklerini belirterek, MİTSO’ya çalışmalarında başarılar dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X