MİSAD Kısa Film tanıtım etkinliği yapıldı

A. Kemal KAŞKAR -

MİSAD Kısa Film tanıtım etkinliği yapıldı
Bu içerik 410 kez okundu.

Milas Sanatçılar Derneği (MİSAD) tarafından düzenlenen Kısa Film tanıtım etkinliğinde, MİSAD bünyesinde hazırlanan ve Yönetmenliğini Emre Özsoy, Sanat Yönetmenliğini Berkan Cengiz, Oyuncu Yönetmenliğini Orkun Tepeköylü’nün, Müziklerini Gürkan Cumbul ve Süleyman Baş’ın yaptığı, Erdem Özkan, Çağla Açar, Orkun Tepeköylü ve Hatice Özkan’ın rol aldıkları  ‘Yarım Portre’ adlı kısa filmin tanıtımı yapıldı.

19 Şubat Pazartesi akşamı yapılan, aralarında Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz’ün de bulunduğu kalabalık bir yurttaş topluluğunun Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunu doldurduğu etkinlik saat 20:30’da başladı.

MİSAD Başkanı Berkan Cengiz’in sunuşuyla başlayan tanıtım etkinliğinde ilk olarak, Sökeli Yönetmen Yavuz Pullukçu’nun ‘Latmos’ adlı belgesel filminin gösterimi yapıldı.

‘Yarım Portre’nin gösterimi ile süren etkinlik, Yönetmenliğini Batuhan Kurt’un yaptığı ‘Diğerleri’ adlı 2013 yapımı kısa filmle sona erdi.

Etkinlikte Latmos belgeselinin yönetmeni Yavuz Pullukçu’ya, ayrıca Yarım Portre’nin yönetmen ve oyuncularına, teşekkürler eşliğinde filmin bir kopyası armağan edildi.

Bu sırada bir konuşma yapan Milas Belediyesi Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın selamlarını iletip, MİSAD’a, Belediye olarak olanaklar ölçüsünde destek olmayı sürdüreceklerini belirtti, filmlerde ve etkinlikte emeği geçen, katkılarda bulunan herkese teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X