MUTTAŞ’ın taşımacılık hizmeti büyük ilgi görüyor

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

MUTTAŞ’ın taşımacılık hizmeti büyük ilgi görüyor
Bu içerik 482 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin havaalanı taşımacılığı hizmeti verdiği MUTTAŞ ile, Milas-Bodrum ve Dalaman havalimanlarından taşıdığı yolcu sayısının 2 milyon 4 bin 628’e ulaştığı bildirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MUTTAŞ’ın yaz aylarında 30, kış aylarında 21 otobüsle iki havaalanına belirlenen saatlerde verdiği yolcu taşımacılığı hizmeti vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

 

“Büyükşehir olarak Muğlamıza her alanda en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz”

Konuyla ilgili açıklamasında, Türkiye’de sadece İstanbul ve Muğla’da iki havaalanı olduğunu söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, ulaşımda havaalanı taşımacılığını kullanan vatandaşların en kaliteli hizmeti almasını sağlamak için bu hizmeti başlattıklarını belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak Muğla’da yollardan ulaşıma, tarımdan sağlığa kadar birçok alanda vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Muğla, ülkemizin en özel şehirlerinden biri ve Muğla’da iki havaalanına sahibiz. Hava ulaşımını kullanan vatandaşlarımızın saatinde havaalanına varabilmesi, uçağı indiğinde beklemeden gideceği yere ulaşabilmesi için bu hizmetimizi hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın ilgisi ve memnuniyeti ile bugüne kadar 2 milyondan fazla yolcuya hizmet verdik. Özellikle yaz aylarında ilimizi ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerimizin ve Muğlalı hemşerilerimizin kaliteli hizmet alması, gidecekleri yere ve sevdiklerine ulaşması bizler için önemli. Muğla bütün hizmetlerin en iyisini hak ediyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X