Lider Yeni Milasspor, Karaovaspor’a konuk oluyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Lider Yeni Milasspor, Karaovaspor’a konuk oluyor
Bu içerik 510 kez okundu.

Süper Amatör Küme Futbol Liginde şampiyonluk yolunda en yakın takipçisi Ortakent ile puan farkını 6’ya çıkaran Yeni Milasspor, hafta sonu deplasmanda Karaovaspor maçından galibiyetle ayrılarak zirvedeki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

 

Milasspor Masterleri,

Lider Didim’le oynuyor

Ege Bölgesi Masterler Liginde ilçemizi temsil eden Milasspor Masterleri, yarın Güllük Stadyumunda saat 14’te lider Didimspor’la oynuyor.

Geçen hafta sonu İzmir deplasmanında Menemenspor’u 3 golle geçen ve yeniden dördüncülük sırasına yükselen Milasspor, lider Didim maçında sahaya galibiyet için çıkıyor

 

Voleybolda son maç

Milas Belediyespor - Denizli Acıpayam Halk Eğitimspor

Voleybol İkinci Lig Büyük Erkekler kategorisinde ilçemizi temsil eden ve haftalarca önce Birinci Lig Play Off maçlarına grup ikincisi olarak katılma hakkını elde eden Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı, ligin gruptaki son maçında Denizli Acıpayam Halk Eğitimspor ile karşılaşacak.

 

Milas Spor Salonunda Pazar günü saat 14’te başlayacak maçın favorisi olan Milas Belediyespor haftayı galibiyet ve 3 puanla kapatarak ligi tamamlamak istiyor.

 

Süper Amatör Küme 

Futbol Ligindehaftanın maçları

24 Şubat Cumartesi saat 14.00 / Dalyanspor - Göcek Belediyespor, Muğla Üniversitesi - Turgutreisspor

25 Şubat Pazar saat 14.00 / Karaovaspor - Yeni Milasspor, Ortakent Yahşispor - Seydikemer Belediyespor, Gümüşlük Gençlikspor - Dalamanspor, Marmaris Gençlikspor - Köyceğiz Belediyespor

 

BAL Ligi maçları

25 Şubat Pazar saat 13.30 / Ortaca Belediyespor - Ödemişspor, Şuhut Belediyespor - Yatağanspor, Dikilispor - Çal Belediyespor, Torbalıspor - Sandıklıspor, Kuşadasıspor - Kale Belediyespor, Uşak Vefaspor - Sökespor, Sarayköy 1925 - Bozdoğan Belediyespor

 

2. Amatör Küme Futbol Ligi maçları

25 Şubat Pazar saat 14.00 / Bitez Gençlikspor - Gündoğanspor

 

U19 Ligi maçları

24 Şubat Cumartesi saat 14.00 / Muğlaspor - Yeni Milasspor, Menteşe Yerküpespor - B.B.Bodrumspor

 

U17 Ligi maçları

25 Şubat Pazar saat 12.00 / Yeni Milasspor - Muğlaspor, B.B.Bodrumspor - Gündoğanspor

 

U15 Ligi maçları

24 Şubat Cumartesi saat 12.00 / Milas Gençlikspor - Yeni Milasspor, Menteşe Yerküpespor - Karaovaspor

 

Masterler Ligi Maçı

25 Şubat Pazar saat 14.00 Güllük / Milasspor - Didimspor

 

İkinci Lig Voleybol Maçları

25 Şubat Pazar saat 14.00 / Milas Belediyespor - Denizli Acıpayam Halk Eğitim Merkezi, Saint Joseph - Menteşe Merkez Belediyespor, Selçuk Belevi - Seydikemer Belediyespor, Köyceğiz Gölspor - Büyük Egespor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X