Gazinin sözleri herkesi duygulandırdı!..

Adem KANKAYNAR -

Gazinin sözleri herkesi duygulandırdı!..
Bu içerik 1932 kez okundu.

Suriye topraklarında devam eden sınır ötesi operasyonda, 12 askerimizin Şehit düşüğü saldırıda yaralanan Milaslı Gazi Mahmut Koçman, tedavi gördüğü GATA’dan baba evine döndü.

Baba ocağına gelen Gazimize geçmiş ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ederken, Gazi Koçman, ziyaretine gelenlere; “10 gün sonra arkadaşlarıma katılacağım” diyerek, herkesi duygulandırdı.

Tedavi gördüğü GATA’dan taburcu olan ve uçakla Milas-Bodrum Havalimanı’na inerek baba ocağına dönen Milaslı Gazimiz Mahmut Koçman’a, yoğun bir geçmiş olsun ziyareti başladı.

Baba evinde Gazimizi ziyaret edenler, ülkemizin birlik ve beraberliği, toprak bütünlüğümüz ve milletimizin huzur ve güvenliği için canını veren, kanını döken, vatan uğrunda Şehit düşen ya da Gazi olanlara milletçe duyduğumuz minnet ve şükran duygularını ifade ederken, Gazimiz Koçman da bu duyguya, daha büyük bir anlam katıyor.

Kendisine geçmiş olsun diyenlere, sağlık durumunu soranlara, “Hiçbir şeyim yok, 10 gün sonra arkadaşlarımın yanına döneceğim. Arkadaşlarım orada canla-başla mücadele ederken ben yatakta rahat bir şekilde yatamam” diyerek, herkesi duygulandırıyor.

Baba Koçman da, oğlu ile gurur duyduğunu belirterek, olayın yaşandığı günden bu yana kendilerini her konuda yalnız bırakmayan tüm Milaslılara teşekkür ediyor.

 

Gözyaşlarını tutamadı …

Gazimize geçmiş olsun ziyaretinde bulunanlar arasında yer alan AK Parti Milas İlçe eski Başkanı ve halen Belediye Meclis Üyesi olan Levent Akyer, Gazimizin sözleri karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Akyer; “Bu millet sizlerle ne kadar gurur duysa azdır. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Şanlı ordumuza, polisimize güç-kuvvet versin. Senin gibi düşünenler oldukça bu ülke kıyamete kadar var olacaktır” deyip gazimize sarılarak ağladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X