3. Kadınlar Voleybol Turnuvası başladı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

3. Kadınlar Voleybol Turnuvası başladı
Bu içerik 577 kez okundu.

Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 3. Kadınlar Voleybol Turnuvası Milas Atatürk Spor Kompleksinde, Muğla Büyükşehir ve Milas Belediyelerinin katkıları ile 21 Şubat Çarşamba günü ilk gün maçları ile başladı. Turnuva maçları hafta içi günlerde oynanacak.

2 grupta 10 takım katıldığı turnuvanın hakemliklerini Nurullah Sarı, Mustafa Emekli, Rıza Turhan, Özlem Aydın, Mustafa Arıkan ve Eşref Mete yapıyorlar.

 

Turnuva takımları

A Grubunda- 1-Sınav Okulları, 2-Devlet Hastanesi, 3-Gençlik Spor Müdürlüğü, 4-Özge Koleji ve 5- Final Lisesi.

B Grubunda- 1-Mali Müşavirler, 2-Vitamin Anaokulu, 3-Ortaköy Ortaokulu, 4-Milas Belediyesi ve 5- Milli Eğitim Müdürlüğü.

 

Teşekkür etti

Turnuvanın açılış konuşmasını Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Pembe Sarı yaptı. Konuşmasında bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kadınlar Arası Voleybol Turnuvasına destekleri için Muğla Büyükşehir ve Milas Belediyelerine teşekkür ederek turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Salonun kullanımı ile ilgili olarak bilgiler veren Pembe Sarı, bu sene yeni açılan Atatürk Spor Kompleksinin Milas sporuna hizmet verdiğini belirterek, turnuvanın en iyi şekilde geçmesini diledi.

 

Başarılar diledi

Milas Belediyesi Başkan Vekili Zeynep Mat da yaptığı konuşmada ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü şimdiden kutladığını belirterek, turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.

Kadınlar Voleybol Turnuvasının ilk gün maçlarını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile çok sayıda voleybolsever izledi.

 

Maç sonuçları

Final Lisesi: 1 - Gençlikspor: 2

Vitamin Anaokulu: 0 - Milas Belediyesi: 2

Sınav Okulları: 2 - Devlet Hastanesi: 0

Milli Eğitim Müdürlüğü: 2 - Vitamin Anaokulu: 0

 

Maç programı

26 Şubat Pazartesi

Saat 19.00 Ortaköy İlköğretim Okulu - Mali Müşavirler

Saat 20.00 Özge Koleji - Hastahane

 

27 Şubat Salı

Saat 19.00 Ortaköy İlköğretim Okulu - Milas Belediyesi

Saat 20.00 Özge Koleji - Gençlik Spor

Saat 21.00 Mali Müşavirler - Milli Eğitim

 

28 Şubat Çarşamba

Saat 19.00 Milli Eğitim - Milas Belediyesi

Saat 20.00 Vitamin Anaokulu - Ortaköy İlköğretim Okulu

Saat 21.00 Gençlik Spor - Sınav Koleji

 

1 Mart Perşembe

Saat 19.00 Final Temel Lisesi - Özge Koleji

Saat 20.00Ortaköy İlköğretim Okulu - Milli Eğitim

 

2 Mart Cuma

Saat 19.00 Mali Müşavirler - Vitamin Ana Okulu

Saat 20.00 Hastane - Final Temel Lisesi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X