İYİ Parti Yönetimi, Emniyet Müdürü Ava’yı ziyaret etti

Adem KANKAYNAR -

İYİ Parti Yönetimi, Emniyet Müdürü Ava’yı ziyaret etti
Bu içerik 1727 kez okundu.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı makamında ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürü Ava’ya ziyaretin sonunda Türk Bayrağı takdim eden İYİ Parti Milas İlçe Yöneticileri, kuruluş süreçlerini ve bundan sonra yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı makamında ziyaret eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve arkadaşları, kuruluş sürecini ve bundan sonraki çalışma programlarını paylaştılar.

İlçe Başkanı Çayırlı; “Daha önceden ifade ettiğimiz gibi kuruluş felsefemiz, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal’in, 1923 yılında ilan ettiği cumhuriyetin felsefesidir. Biz, O’nun aydınlık yolundan yürümeyi kendisine görev saymış bir düşüncenin temsilcileriyiz. Bu düşünceden asla taviz vermeyecek, geri adım atmayacağız. Elbette partimizin bazı Kırmızı Çizgileri vardır. Bunlar; vatanımızın bağımsızlığı, milletimizin birlik ve beraberliği, ay yıldızlı bayrağımız, İstiklâl Marşımız ve Ulu Önder’in bize emanet ettiği cumhuriyetimizin temel değerleridir. Biz, hiçbir partinin uzantısı veya devamı değiliz. Biz, 80 milyonu kucaklayan, hiçbir ayırım yapmaksızın bir ve beraber olarak kabul eden bir anlayıştayız. Geçmişte hangi siyasi fikirde olursa olsun, az önce saydığım değerlere sahip çıkıyorsa, ortak noktamız bunlardır. Dolayısıyla kimseyi; Türk, Kürt, Çerkez, Alevi ya da Sünni diye ayırt etmeyen, kadın veya erkek diye cinsiyet ayırımını kabullenmeyen bir anlayıştayız. Ülkemizin toprak bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine kim kastediyorsa onun karşısındayız. Olayları; çağdaş, bilimsel ve akıl yoluyla değerlendiren, halkından hiçbir şeyi gizlemeyen, paylaşımcı ve şeffaf bir anlayışla hareket eden bir siyasi hareketiz. Bu değerlerimizi sonuna kadar da koruyacağız” diyerek, kısa bir süre önce başlattıkları çalışmaları kapsamında önümüzdeki dönemde neler yapacaklarını aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava da, “Bizim işimiz siyaset yapmak, siyasetle uğraşmak değildir. Bizimki, devletimizin iç ve dış düşmanlarına karşı, oluşabilecek her türlü tehdidi bertaraf etmek, halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmaktır. Bu süreçte de sizlere, yasaların emrettiği her konuda yardımcı olmak için hazırız. Bize düşen ne varsa tereddüt etmeden yerine getiririz” diyerek, başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda İlçe Müdürü Ava’ya Türk Bayrağı hediye eden yönetim, toplu fotoğraf çekimiyle ziyareti sonlandırdı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X