Kaymakam Arslan, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Adem KANKAYNAR -

Kaymakam Arslan, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
Bu içerik 895 kez okundu.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçemiz merkezi başta olmak üzere, ilçemize bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp, gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak çalışmalarını sürdürüyor … Bu kapsamda Kaymakam Arslan’ın bu haftaki ziyaret durağı Kısırlar Mahallesi oldu …

Kısırlar Mahallesi ziyareti esnasında Kaymakam Eren Arslan’a kurum müdürleri de eşlik etti. Mahalle Muhtarı Mehmet Demir tarafından karşılanan Kaymakam Arslan, daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaymakam Arslan ve kurum amirlerine mahalle halkı adına ‘hoş geldiniz’ diyen Kısırlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Demir; “Kurum amirlerimizle beraber mahallemize yapmış olduğunuz ziyaret bizleri çok mutlu etti” diyerek teşekkür etti.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, mahalle sakinlerine göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, “Genelde her hafta Cuma günleri bir mahallemizi, mahallenin taleplerini mahalle halkından dinleyerek çözüme ulaşması hususunda kurum amirlerimizle beraber ziyaret ediyoruz. Bu haftaki ziyaret adresimiz ise Kısırlar Mahallesi oldu. Vatandaşlarımızdan, yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışma yapılıyor, fakat belirtilen taleplerin bazıları kısa zamanda bazıları ise zaman alarak çözüme ulaşıyor ”dedi.

Mahalle sakinleri de Kaymakam Arslan’a mahallenin 22-A ile ilgili taleplerini, MUSKİ ve Aydem ile ilgili sıkıntılarının yanı sıra bir de çocuk parkı taleplerini ilettiler.

Kaymakam Arslan, mahalle halkının taleplerini not aldıktan sonra taleplerin yerine getirilmesi için yakından ilgileneceğini ve takipçisi olacağını söyledi.

Mahallede ayrıca Kısırlar Okulu’nu da ziyaret eden Kaymakam Arslan, daha sonra 1995 yılında askerlik yaptığı sırada Şehit olan Jandarma Komando Er Mehmet Eskicioğlu’nun evini ve Kısırlar Sağlık Ocağı’nı ziyaret etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X