Yeni Milasspor, şampiyonluk yarışında rakipsiz kaldı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor, şampiyonluk yarışında rakipsiz kaldı
Bu içerik 610 kez okundu.

Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde yenilgisiz olarak şampiyonluk mücadelesini sürdüren ilçemiz takımı Yeni Milasspor, geçtiğimiz hafta sonu Ortakent Yahşispor’un Gümüşlük Gençlikspor’a yenilmesi sonucunda şampiyonluk yarışında zirvede tek kaldı.

En yakın rakibi Ortakent Yahşispor ile arasındaki puan farkını 9’a çıkaran Yeni Milasspor, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da Süper Amatör Küme Futbol Liginde en büyük olduğunu gösterdi.

 

‘Mutlu Son’a 4 hafta kaldı

BAL Ligi özlemini bu sene gerçekleştirmek isteyen Yeni Milasspor, ligde kalan son 4 maçından da galibiyetle ayrılarak geçen sene olduğu gibi bu sene de şampiyonluk sevincini yaşamak için gün sayıyor.

Geçen sezon Yatağanspor ile BAL Ligi için eleme maçı oynayan ilçemiz takımı Yeni Milasspor, 2 - 2 biten maç sonunda penaltı atışları sonrasında yeniden Süper Amatör Lige dönmek zorunda kalmıştı.

 

Haftanın Maçları Süper Amatör Küme Futbol Ligi

11 Mart Pazar saat 14.00

Dalyanspor - Yeni Milasspor

Karaovaspor - Dalamanspor

Muğla Üniversitesi - Köyceğiz Belediyespor

Göcek Belediyespor - Turgutreisspor

Marmaris Gençlikspor - Ortakent Yahşispor

Gümüşlük Gençlikspor - Seydikemer Belediyespor

 

BAL Ligi maçları

11 Mart Pazar saat 14.00

Dikilispor - Yatağanspor

Ortaca Belediyespor - Sökespor

Kuşadasıspor - Bozdoğan Belediyespor

Sarayköy 1925 - Çal Belediyespor

Uşak Vefaspor - Şuhut Belediyespor

Sandıklıspor - Kale Belediyespor

Torbalıspor - Ödemişspor

 

2. Amatör Küme Futbol Ligi maçı

10 Mart Cumartesi saat 14.00 / Gündoğanspor - Milas Dörtyol Gençlikspor

 

U19 Ligi maçı

10 Mart Cumartesi saat 14.00 / Muğlaspor - B.B.Bodrumspor

 

U17 Ligi maçları

11 Mart Pazar saat 14.00

Menteş Gençlikspor - Yeni Milasspor

Gündoğanspor - Muğlaspor

 

U15 Ligi maçları

10 Mart Cumartesi saat 12.00

Milasgücü - Yeni Milasspor

Menteşe Yerküpe - Milas Gençlikspor

B.B.Bodrumspor - Bitez Gençlikspor

Bodrum 1925 - Göltürkbüküspor

 

İkinci Lig maçları

11 Mart Pazar Saat 15.00

Tokatspor - B.B.Bodrumspor

Karagümrükspor - Fethiyespor

 

Üçüncü Lig maçı

11 Mart Pazar saat 15.00 / Muğlaspor - Anadolu Bağcılarspor

 

Masterler Ligi maçı

11 Mart Pazar saat 14.00 / Milasspor - Foçaspor (Güllük Sahası)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X