Grup maçları devam ediyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Grup maçları devam ediyor
Bu içerik 396 kez okundu.

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Komitesi tarafından düzenlenen Gençlik Haftası Liseler arası Voleybol Turnuvası’nın geçen hafta içinde başlayan grup karşılaşmaları ikinci hafta müsabakalarıyla sürüyor.

Beden Eğitimi Öğretmenlerinin hakemliklerini üstlendiği voleybol karşılaşmalarına erkelerde 7, kızlarda 9 Lise takımı katılıyor.

 

Turnuva maç sonuçları Kızlar Kategorisi

Sağlık Meslek Lisesi: 2 - Sınav Lisesi: 0

Özge Koleji: 0 - Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi: 2

Fen Lisesi: 0 - Anadolu Lisesi: 2

Sağlık Meslek Lisesi: 2 – Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi: 0

Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi: 1 - Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 2

Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi: 0 - Sağlık Meslek Lisesi: 2

Özge Koleji: 2 - Fen Lisesi: 0

Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 2 - Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi: 0

 

Erkekler Kategorisi

Anadolu Lisesi: 0 - Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2

Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 0 - Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2

 

Müsabaka programı

7 Mayıs Pazartesi / Kızlar Kategorisi

Saat 09.00 Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Sağlık Meslek Lisesi

Saat 10.30 Sınav Lisesi - Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi

Saat 12.00 Fen Lisesi - Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Erkekler Kategorisi

Saat 13.30 İmam Hatip Lisesi - Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

Saat 15.00 Sağlık Meslek Lisesi - Milas Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

 

8 Mayıs Salı / Kızlar Kategorisi

Saat 09.00 Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Sınav lisesi

Saat 10.30 Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi - Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

 

Erkekler Kategorisi

Saat 12.00 Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

 

9 Mayıs Çarşamba / Kızlar Kategorisi

Saat 09.00 Anadolu Lisesi - Özge Koleji

Saat 10.30 Sınav Lisesi - Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

 

Erkekler Kategorisi

Saat 12.00 Sağlık Meslek Lisesi - Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Saat 13.00 Anadolu Lisesi - İmam Hatip Lisesi

 

10 Mayıs Perşembe / Kızlar Kategorisi Eleme Maçları

Saat 09.00 A1 - B2 / Saat 11.00 B1 - A2

 

Erkekler Kategorisi Eleme Maçları

Saat 13.00 A1-B2 / Saat 13.00 B1-A2

 

11 Mayıs Cuma

Saat 09.00 Kızlar Üçüncülük Maçı / Saat 11.00 Erkekler Üçüncülük Maçı

 

17 Mayıs Perşembe

Saat 09.00 Kızlar Şampiyonluk Maçı / Saat 11.00 Erkekler Şampiyonluk Maçı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X