Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Aday Adayı Tokat Ziyaretlerine Devam Ediyor

​​​​​​​Milas Belediye Başkanı, CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Tokat, Yatağan’da oda ve STK’ları ziyaret etti. Ziyaretlerinde sevgi seliyle karşılaşan Tokat, CHP İlçe Başkanlığı’nda partililerle uzun süre sohbet etti.

Aday Adayı Tokat Ziyaretlerine Devam Ediyor
  • 25 December 2023, Monday 16:41

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Muhammet Tokat, ziyaretlerine Yatağan ilçesiyle devam etti. Yatağan’da meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile bir araya gelen Tokat’a İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz de eşlik etti. Tokat, vatandaşların Yatağan’da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nda başlayan ziyaretler, Yatağan Muhtarlar Derneği Başkanı Şiayip Özbek ve muhtarlar, Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Alpözen, Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Suat Tekin, Yatağan Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kuru, TES-İŞ Sendikası Yatağan Şubesi ve TÜRK-İŞ Muğla Temsilciliği ile devam etti.

PARTİLİLERLE UZUN SÜRE SOHBET ETTİ

Ziyaretlerinde özgeçmişini ve siyasal hayatını özetleyen Tokat, Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Başkanlığı’nda partililerle buluştu. 15 yıllık Milas Belediye Başkanlığı döneminde Milas’ta çok güzel işler başardıklarını dile getiren Tokat, Yatağan’ın ve Muğla’nın ihtiyaçlarını çok iyi bildiklerini söyledi. Tokat, konuşmalarının devamında, “Yatağan için Aşk'la, Muğla İçin Aşk'la hep birlikte çalışacağız, hep beraber kazanacağız…” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis