Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 69 öğretim üyesi alacak

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından  Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyesi alınacağı öğrenildi.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 69 öğretim üyesi alacak
  • 16 Ağustos 2021, Pazartesi 13:04

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan gov tr’de yer alan duyuruya göre; Üniversitenin Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 5772 sayılı Kanunla değişik 23, 24/e ve 26. maddelerinde belirtilen şartlar ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Ek Koşulları” hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

Başvurular, ilanın Resmî Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde sadece online olarak https://ilan.aybu.edu.tr/   adresinden kabul edilecek ve bu link üzerinden işlemler yürütülecektir. Şahsen veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir. İlan şartlarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Sistem üzerinden tamamlanmayan taslak durumundaki başvurular, belirtilen şartları taşımayan, eksik bilgi/belgesi olan  adayların  başvuruları  kabul  edilmeyecektir.  

 Detaylar için linki tıklayın.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/836048/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/akademik-personel-alimlari/ankara-yildirim-beyazit-universitesi-69-ogretim-uyesi-alacak

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık