Aydın Ayaydın Seçim Çalışmalarına Başladı: "Muğla Hizmete Susamış Bir İl"

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirilen Ak Parti aday adaylık toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı açıklanan Aydın Ayaydın, Muğla’da seçim çalışmalarına başladı.

Aydın Ayaydın Seçim Çalışmalarına Başladı:
  • 16 January 2024, Tuesday 11:16

Ayaydın, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada, "Muğla uzun yıllardan beri hizmete susamış bir il" dedi.

"1999 YILINDAN BU YANA BODRUM'DA OTURUYORUM"

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmaları halinde yapacakları projeler hakkında bilgi veren Ayaydın, "Muğla’nın sorunlarını ve bu sorunları nasıl aşacağımız ile ilgili elbette çalışmamız oldu ve çalışmamıza halen daha 15 kişilik ekibimizle devam ediyoruz. Her ne kadar farklı eleştiriler olsa da ben Muğlalıyım. 1999 yılından beri Muğla’da, Bodrum’da oturuyorum. İlk yıllarım sadece yaz aylarında 6 ay kalıyordum, ama son 10 yıldır yaz kış 12 ay Bodrum’da oturuyorum. Evim Bodrum’da ve ben kendimi Muğlalı olarak görüyorum ve ben bir Muğlalıyım. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğim takdirde geceli-gündüzlü hiçbir ayrım yapmaksızın, hiçbir siyasi partinin ilçe başkanları ayrımı yapmaksızın bana oy vermiş olsun veya olmasın ben Muğla halkının hizmetinde olacağım" dedi.

"MUĞLA HAK ETTİĞİ NOKTADA DEĞİL"

Ayaydın, "Ne gerekiyorsa yapmak için gayret edeceğim. Muğla uzun yıllardan beri hizmete susamış bir ilimizdir. Hak ettiği yeri ne yazık ki bugüne kadar alamamıştır. Ben kimseyi eleştirmek istemiyorum, ben sadece yapacaklarımı söylüyorum. Benim bütün çalışmalarım sadece Muğla halkının refahını yükseltecek, yaşam kalitesini yükseltecek projeleri hayata geçirmek istiyorum. Bugün bir dünya markası olması gereken Muğla, ne yazık ki hak ettiği noktada değildir. Muğla’nın bütün ilçeleri birer turizm cenneti olabilecek yerlerdir. Dünyanın hiçbir yerinde bu kadar güzel kıyı şeridi olan bir il yoktur ama ne yazık ki biz bunun kıymetini bilemiyoruz ve bir marka olması gereken Muğla’yı hak ettiği noktaya bugüne kadar taşımamışız. Bundan böyle eğer biz bu göreve gelir isek Avrupa Birliği yatırımlarını Muğla’ya getirebilecek kapasiteye sahip biriyim" diye konuştu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık