Balavca Deresi Ulusal Fikir Yarışması Sözleşmesi İmzalandı

​​​​​​​Milas Balavca Deresi Ulusal Fikir Yarışması sözleşmesi imzalanarak, yarışma komitesi ile birlikte çalışmalar başlatıldı.

Balavca Deresi Ulusal Fikir Yarışması Sözleşmesi İmzalandı
  • 07 November 2023, Tuesday 10:26

İlçemizde peyzaj, mimarlık ve kentsel tasarım alanlarında düzenlenmesi planlanan “Balavca Deresi ve Çevresi Ulusal Fikir Proje Yarışması” çalışmaları kapsamında yarışma komitesi üyelerinin katılımlarıyla sözleşme imza töreni gerçekleşti.

Milas Belediyesi Başkanlık Makamında, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve yarışma komitesi üyeleri olan Prof. Dr. Ayşe Güliz Bilgin Altınöz, Prof. Dr. Koray Velibeyoğlu, Doç. Dr. Ayşegül Altınörs Çırak, Dr. Gizem Deniz Güneri, Dr. Zeynep Eraydın,  Dr. Özgün Özçakır, Dr. İsmail Ernur Öztekin, Aslıhan Demirtaş, Sami ATA Turak, Barış Ekmekçi, İsa Eren Akbıyık, Dr. Merve Çalışkan, Elif Miray Kısaer Koca, Eda Vardar ve Ege Durgun’un katılımlarıyla imza töreni gerçekleştirildi.

İmza töreninin ardından ekip alan çalışmaları da gerçekleştirdi.

Milas’ımız için hayırlı olmasını diliyorum…

Törenin ardından konuşan Başkan Tokat; “ Yarışmayı önemsiyoruz.  Kentin hareketli noktalarından geçmesi itibariyle önem verdiğimiz bir alan. Geniş pencereden burada güzel bir tasarım, güzel bir öneri beklentimiz var. Bununla ilgili de akademik düzeyde bu işleri yürütmek baştan beri bizim önem verdiğimiz bir konu. Umarım Milas’ın yarınlarına umutla hediye edeceğimiz bir proje olur. Çalışmalarından dolayı komite üyelerimize teşekkür ediyor, Milas’ımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık