Başarılı öğrencilere belgeleri takdim edildi

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan İngilizce kurslarını başarıyla tamamlayan öğrencilere, düzenlenen törenle başarı belgeleri takdim edildi.

Başarılı öğrencilere belgeleri takdim edildi
 

6 grupta 200’e yakın öğrencinin katılımıyla ücretsiz bir şekilde düzenlenen kurslar, alanında uzman eğitimciler tarafından Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde gerçekleşti.

Kursları başarıyla tamamlayan öğrencilere,  velilerin de katıldığı törenle, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ateş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Güney ve eğitimci Saim Bozkurt tarafından başarı belgeleri takdim edildi.

Öğrencilerimize başarılı bir eğitim hayatı diliyorum…

Tamamlanan kurslar hakkında konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Öğrencilerimizin yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri için Belediyemiz bünyesinde çeşitli kurslar açarak, öğrencilerimize destek olduk. Yaklaşık 200 öğrencimizin katılımıyla gerçekleşen İngilizce kursları öğrencilerimiz açısından oldukça verimli geçti. Başta kıymetli aileleri olmak üzere tüm öğrencilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, başarılı bir eğitim hayatı diliyorum” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık