Başkan Tokat, “Türk Polis Teşkilatımızın 178'inci kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası’nı yürekten kutluyorum”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Polis Teşkilatı’nın 178. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası’nı yayınladığı mesajla kutladı.

Başkan Tokat, “Türk Polis Teşkilatımızın 178'inci kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası’nı yürekten kutluyorum”

Başkan Tokat’ın mesajı şu şekilde; “Toplum ve bireylerin huzurunun sağlanması için en temel unsurlardan birisi hiç kuşkusuz barış ortamının sağlanmasıdır. Ülkemizin iç huzuru için asayişi ve düzeni sağlama, kişisel temel hak ve özgürlükleri koruma, suçu önleme ve suçluları yakalama görevlerini üstlenen değerli emniyet mensuplarımızın zaman mefhumu olmaksızın gösterdiği gayreti dün olduğu gibi bugün de takdirle karşılamaktayız.

Temel görevlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine verdikleri desteklerle de dikkat çeken Emniyet Teşkilatımız, eğitimden sağlığa varıncaya kadar farklı alanlarda hayata geçirdikleri uygulamalarla örnek bir duruş sergilemektedir. Polis Teşkilatımızın toplumumuz için gösterdiği özverinin ötesinde onları destekleyen, endişeyle, özlemle bekleyen kıymetli aileleri de bizler için her zaman baş tacı olmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizin huzur ve düzenini sağlamak amacıyla gece gündüz ayırt etmeksizin fedakârca görev yapan tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor; Türk Polis Teşkilatımızın 178'inci kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası’nı yürekten kutluyorum. Bu vesileyle görevi başında şehit olan teşkilat mensubu tüm görevlilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık