Başkan Tokat’ın 19 Mayıs mesajı

Milas Belediye Baskanı Muhammet Tokat, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı..

Başkan Tokat’ın 19 Mayıs mesajı

Başkan Tokat, 19 Mayıs 1919’un “Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde halkımızın bağımsızlık mücadelesinin başlangıcı, umutlarının yeşermeye başladığı ve Türk Milleti'nin, en zor ve en imkansız koşullarda dahi teslim olmayacağının kanıtlandığı gün” olduğunu vurguladı.

Tokat, “Mustafa Kemal Atatürk 101 yıllık onur, 101 yıllık gurur olan 19 Mayıs 1919 Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını bu ülkenin gençlerine armağan etti. Özellikle Gençlerimiz başta olmak üzere Türkiye, hepimizden çok şey bekliyor. Geleceğimizin teminatı Türk gençliği ve büyük Türk Milleti, tıpkı 101 yıl önce olduğu gibi bugün de, aynı heyecan ve duruşla ülkesine, demokrasiye ve cumhuriyete hep birlikte el ele, her şeyin çok güzel olacağı, yaşanacak bir Türkiye inşa etmek için mücadele ederek, 19 Mayıs Ruhuna sahip çıkmalıyız. Bu güzel düşüncelerle tüm halkımızın ve özellikle gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101.yılını kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını sevgi, saygı ve minnetle anıyorum" dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık