Başkan Topuz, “1 Mayıs Hak Mücadelesinin Temsil Günüdür”

​​​​​​​İşçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, yayınladığı mesajla kutladı.

Başkan Topuz, “1 Mayıs Hak Mücadelesinin Temsil Günüdür”

Başkan Topuz’un işçi sınıfı, toplumun temel direği olduğuna vurgu yaparak başladığı 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlama mesajı şekilde;

“Onların alın teriyle şekillenen emeği, ülkemizin her köşesindeki kalkınmanın temelidir. 1 Mayıs, işçilerimizin emeğini, özverisini ve mücadelesini bir kez daha hatırlamak ve onların haklarına olan saygımızı ifade etmek için bir fırsattır.

İşçi kardeşlerimiz; ülkemizin her köşesinde, her sektörde, alın teri dökerek, emek vererek, üretimde bulunarak toplumun temel taşını oluşturmaktadırlar. Tüm bu emeğe karşılık ne yazık ki, birçok işçimiz hala adil olmayan çalışma koşullarıyla ve düşük ücretlerle mücadele etmektedir. Bu nedenle, 1 Mayıs sadece bir bayram değil, aynı zamanda hak mücadelesinin de temsil günüdür.

Bu özel gün sadece kutlama amaçlı değil, aynı zamanda taleplerimizi ve beklentilerimizi dile getirme zamanıdır. İşçi kardeşlerimizin daha iyi çalışma koşulları, daha adil ücretler ve insanca yaşam standartları hak ettiğine inanıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için hep birlikte çalışmalı, hep birlikte mücadele etmeliyiz.

Milas Belediyesi olarak, işçi kardeşlerimizin haklarını korumak ve onların refahını artırmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya kararlıyız. Adil bir düzen için mücadele ederken, birlik ve dayanışma içinde olmaktan da asla vazgeçmeyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm işçi kardeşlerimin ve Milas halkının 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor; sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyorum.”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık