Bekir’den haber alınamıyor

Milaslılar tarafından sokaklarda Ferdi Tayfur’un şarkılarını seslendirmesiyle bilinen, tanınan Bekir Coşkun yaklaşık bir haftadan buyana kayıp. Yakınları ve ailesi tarafından aranan Bekir’in bulunması için güvenlik güçleri de çalışma başlattı.

Bekir’den haber alınamıyor
  • 09 September 2022, Friday 9:59

Milas’ta ailesiyle birlikte ikamet eden, Milas sokaklarında özellikle sanatçı Ferdi Tayfur’un şarkılarını seslendirmesiyle bilinen, tanınan Bekir Coşkun’dan 3 Eylül Cumartesi gününden beri haber alınamıyor.

Ailesi tarafından Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda da bulunulan Bekir’in en son otogar tarafında görüldüğünü belirten ve Milas’ın yerel sanatçılarından Erkan Erol da sosyal medya hesaplarından Bekir’in bulunması için duyuru paylaşımları yaptı.

Bekir’in daha önceleri de birkaç gün kaybolduğunu fakat daha sonra ortaya çıktığını belirten Erol, “ailesiyle sık sık görüşmeye çalışıyoruz. Hepimiz şuanda bulunması için elimizden geleni yapıyoruz. Ailesi de bizler de hayatından endişe ediyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde bulunur” dedi.

Geçtiğimiz ay içerisinde Erkan Erol tarafından Bekir için bir klip çekilmiş, vatandaşlar tarafından da beğeni toplamıştı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık