BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FEVZİ TOPUZ’A MAHALLELERDE COŞKULU KARŞILAMA

Cumhuriyet Halk Partisi Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Mahallelerde coşkuyla karşılanan ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören Başkan Adayı Topuz, muhtar ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek, göreve geldiği zaman çalışma yapması gereken noktaları belirliyor. Alanları gezerek sorunları yerinde inceleyen Başkan Adayı Topuz, planladığı projeleri de vatandaşlara ayrıntılı olarak anlatıyor.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FEVZİ TOPUZ’A MAHALLELERDE COŞKULU KARŞILAMA
  • 02 March 2024, Saturday 13:58

İlk ziyaret sanayi esnafına...

CHP Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz Cuma günü ilk ziyaretini Milas Sanayi Sitesi’ne gerçekleştirdi. Günlere yayarak gerçekleştirdiği sanayi ziyaretlerinde tüm caddelerde bulunan dükkanları tek tek gezen Başkan Adayı Topuz, esnafları selamladı. Esnafların sanayi sitesi ve ikamet ettikleri mahallelerdeki taleplerini dinleyen Belediye Başkan Adayı Topuz, sorunların çözümü için beraberindeki ekibe notlar aldırdı. Buradaki ziyaretini noktalayan Başkan Adayı Topuz daha sonra Milas Belediyesi tarafından oluşturulan Kuva-yi Milliye Anıtı’nın açılış törenine katıldı.

Mahalle ziyaretleri sürüyor...

Açılış töreninin ardından önceden planlanmış olan mahalle ziyaretlerine başlayan Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, mahallelerde vatandaşlarla buluştu. Ziyaret programını 2 bölümden oluşturan Başkan Adayı Topuz, Çalışmaların gündüz bölümünde Hacıahmetler, Sakarkaya, Günlük, Karşıyaka, Derince  ve Kılavuz mahallelerini ziyaret etti. Karşıyaka Mahallesi’nde muhtar ve vatandaşlar tarafından davul zurnayla karşılanan Başkan Adayı Topuz ve ekibi tüm mahallelerde yoğun ilgi gördü. Kılavuz mahalle ziyaretiyle çalışmaların gündüz bölümü noktalandı. Kısa bir aranın ardından akşam bölümüyle ziyaretlerine devam eden Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, Tuzabat ve Korucuk’ta mahalle sakinleriyle bir araya gelerek günü tamamladı.

Mahalle buluşmalarımız devam edecek...

Mahalle ziyaretlerinde konuşan Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz; “Elimizdeki imkanlar dahilinde belediyemizin bütçesini verimli kullanarak, mahallelerimizin sorunlarını öncelik sırasına göre çözüp, hizmetlerimizi mahalle sakinlerimizle buluşturacağız. Mahallelerimizde muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın bizlere bildirdiği sorunlar noktasında çalışma arkadaşlarımızla birlikte planlamalamalar yapacağız. Milas’ımızın birbirinden güzel mahallelerinde vatandaşlarımızla buluşuyor, muhtar ve mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bu talepler doğrultusunda projeler yaparak, hizmet üreteceğiz.  Bizleri mahallelerimizde coşkuyla karşılayan ve ağırlayan başta mahalle muhtarlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Mahalle buluşmalarımız devam edecek” dedi.

 

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık