Belediye Başkanı Muhammet Tokat: “Türkiye için mücadelemiz hiç durmadan devam edecek”

Türkiye, tarihinde ilk kez Cumhurbaşkanı 2. Tur Seçimi için 28 Mayıs’ta sandık başına gitti. Seçimlerinin ardından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda; “Milaslılar, tercihlerini çok önemli bir oranda değişimden yana kullandı” dedi.

Belediye Başkanı Muhammet Tokat: “Türkiye için mücadelemiz hiç durmadan devam edecek”

2.tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla Milaslılara teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, açıklamalarına şöyle devam etti;

“Milaslı hemşerilerim; daha özgür, daha demokratik, daha adil, daha zengin bir ülkede yaşamak noktasında, bugün ilçemizde ve ülkemizde gerçekleşen bu önemli demokrasi mücadelesine azami destek verdi.

Tüm Milaslılara, taşın altına elini koymaktan bir an bile çekinmeyen, vazgeçmeyen, kendi geleceğine sahip çıkan kadınlarımıza ve gençlerimize özellikle teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca seçimde görev yapan tüm görevlilere, gönüllülere, avukat arkadaşlara, polis ve zabıtalara, basın emekçilerine ve en önemlisi oy kullanan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

Daha demokratik, daha adil, daha zengin bir Türkiye için mücadelemiz hiç durmadan, yavaşlamadan devam edecek.

Milas’ımız ve ülkemiz için daha çok çalışmaktan daha çok çabalamaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

85 milyon insanımızın tamamı için mücadeleye devam…

Seçim sonuçları ülkemize hayırlı olsun…”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık