CHP Heyetinden Milas’ta Esnaf Ziyareti

​​​​​​​Cumhuriyet Halk Partisi kalabalık bir heyetle ilçemizde saha çalışması gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, CHP Muğla İl Başkanı Zekican Balcı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Heyetinden Milas’ta Esnaf Ziyareti
  • 05 March 2024, Tuesday 14:07

İlk olarak 3 dönemdir görevde bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı başkanlık makamında ziyaret eden CHP heyeti, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu hizmet ve çalışmalardan dolayı Başkan Tokat’ a teşekkür ettiler. Gerçekleştirilen kısa sohbetin ardından Milas Belediyesi’nden ayrılan heyet daha sonra ilçemiz esnaflarına ziyaret gerçekleştirdi. Tüm esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan ve 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi adaylarına destek isteyen heyet, esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini de dinledi.

Esnaf ziyaretinin tamamlanmasının ardından Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras ve Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, CHP Milas Seçim Ofisi’nde vatandaşlarla bir araya geldiler. Partililer tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan iki aday bir süre vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdikten sonra Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından  ilçemizde yapılacak olan Milas Kültür Merkezi’nin temel atma törenine katılmak üzere alandan ayrıldılar.

Belediye Başkan Adayı Topuz saha çalışmalarını sürdürüyor...

Cumhuriyet Halk Partisi Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde saha çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

İlçemize gelen CHP heyeti ile birlikte ilçemiz esnaflarını ziyaret ederek sonrasında Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından  Milas’ta yapılacak olan Kültür Merkezi’nin temel atma törenine katılan Belediye Başkan Adayı Topuz, planlanan programlar çerçevesinde mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor. Kalınağıl, Aslanyakası, Ulaş ve Çamköy mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Topuz, muhtar ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Muhtarların çalışma yapılması gerektiğini belirttiği noktaları da beraberindeki meclis üyesi adaylarıyla gezen Topuz, sorunların çözümü adına notlar aldı.

Birlikte yola çıktığı meclis üyesi adaylarını isim isim ve yapmış olduğu meslekleriyle vatandaşlara tanıtan Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, Milas’ın 132 mahallesine  hizmet etmek için var gücüyle çalışacaklarını ifade etti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık