CHP Milas Belediye Meclis Üyeleri Listesi Hakkında Başkan Tokat ve Başkan Adayı Topuz'dan Açıklama...

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarında dolaşan, CHP'de Belediye Meclis Üyeleri listesi ile ilgili bir açıklama da Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’tan geldi. Başkan Tokat, belediye meclis üyelikleriyle ilgili bir bilgisi olmadığını söyleyerek, "Sandıktan çıkan sonuca uygun davranılması için çaba harcıyorum." dedi.

CHP Milas Belediye Meclis Üyeleri Listesi Hakkında Başkan Tokat ve Başkan Adayı Topuz'dan Açıklama...
  • 20 February 2024, Tuesday 13:04

Bugün saat 17’ye kadar İlçe Seçim Kurulu’na teslim edilmesi beklenen CHP Belediye Meclis Üyeleri listesi hakkında sosyal medya hesaplarında dolaşan paylaşımlar üzerine CHP Milas İlçe Başkanlığı’ndan yalanlama açıklaması gelmişti.

Bu açıklamamın ardından CHP Milas Belediye Meclis Üyeliği süreci hakkında sosyal medya hesabından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, da bir açıklama yaparak, şunları söyledi; 

“Belediye Meclisi listesi ile ilgili olarak birçok kişi beni arayıp bilgi sormakta ya da sitem etmektedir.

Benim bu konuda bilgim yoktur.

Görüşüm de alınmış değildir.

Baştan beri sandık konması için mücadele ettim. Sandıktan çıkan sonuca uygun davranılması için çaba harcıyorum…

Bilgilerinize saygıyla sunarım…”

FEVZİ TOPUZ: LİSTE BİZİM DE ÖNERİLERİMİZLE GENEL MERKEZCE AÇIKLANACAK..

Bugün Salı toplantısında konuyla ilgili konuşan Fevzi Topuz da, listenin bu akşam üzeri genel merkezce son hali verilerek, İl Seçim Kurulu’na verileceğini belirterek, sandıktan çıkan sonucun korunması yaklaşımıyla, fermuar sisteminin işletilerek listenin son halini alacağını belirterek, İlçe Başkanı’nın konuyla ilgili olarak CHP Muğla İl Başkanlığı’nda, genel merkezden listenin gelmesini beklediğini belirtti.

İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya da, Belediye Başkan Adayı’nın da görüşleri alınarak, sandıktan çıkan sonucun genel merkezce fermuar sistemine göre düzenlenerek gönderileceğini, beklediklerini, akşam üzerine doğru listenin basınla da paylaşılacağını belirtti.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık