CHP’NİN ADAYLARI BELLİ OLDU! Bodrum Tamer Mandalinci, Menteşe Gonca Köksal, Marmaris Acar Ünlü, Fethiye Alim Karaca, Seydikemer Özgürcan Büyükçoban

CHP’NİN ADAYLARI BELLİ OLDU!  Bodrum Tamer Mandalinci, Menteşe Gonca Köksal, Marmaris Acar Ünlü, Fethiye Alim Karaca, Seydikemer Özgürcan Büyükçoban
  • 02 February 2024, Friday 21:56

CHP Parti Meclisi, bugün saat 15:00’de toplanan MYK sonrası, MYK’nın önerdiği Muğla’nın bazı ilçelerinin Belediye Başkan Adaylarının ismini onayladı. Muğla Milletvekili Gizem Özcan, sosyal medyadan bu bilgiyi, şu sözlerle paylaştı:

Parti Meclisimizin aldığı karar ile Marmaris Belediye Başkan Adayımız olarak belirlenen Sayın Acar Ünlü'yü, Fethiye Belediye Başkan Adayımız olarak belirlenen Sayın Alim Karaca'yı, Menteşe Belediye Başkan Adayımız olarak belirlenen Sayın Gonca Köksal'ı ve Bodrum Belediye Başkan Adayımız olarak belirlenen Sayın Tamer Mandalinci'yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Cumhuriyetimizin ve Partimizin ikinci yüzyılında yerelde iktidar hedefimize kararlılıkla yürüyecek, heyecan, enerji ve birliktelik ile Muğla'da zafere yürüyeceğiz!

Seydikemer CHP Belediye Başkan adayı da Özgürcan Büyükçoban oldu.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık