Çiğ süte, 100. yıla özel yüzde 20 indirim

Milas Süt Birliği Birliğim Gıda şubelerinde, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel 27 Ekim Cuma günü bir gün süreyle, çiğ sütte yüzde 20 indirim uygulanacak. İndirime göre; litre fiyatı 18 TL olan çiğ sütün litresi, 14 TL olacak.

Çiğ süte, 100. yıla özel yüzde 20 indirim
  • 26 October 2023, Thursday 12:19

Üretici ve tüketici dostu Milas Süt Birliği, Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümüne özel çiğ sütte indirim yaptı. Sütmatikten sunulan çiğ süte yapılan yüzde 20’luk indirime göre, çiğ sütün litre fiyatı bir günlüğüne 14 TL olacak.

Çiğ süt indirimi, Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi Barış Caddesi No: 12 B ve Hacı İlyas Mahallesi Gümüşkesen Caddesi (Kapalı Giyim Pazarı) adreslerinde hizmet veren Birliğim Gıda şubelerinde ve Cumhuriyet Mahallesi’nde Milas Süt Birliği çiğ süt satış noktası olan Işıl Market’te geçerli olacak.

100. YILI COŞKUYLA KUTLUYORUZ

Cumhuriyetimizin 100. yılını büyük bir coşkuyla kutladıklarını ifade eden Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, “Bize Cumhuriyet'i armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyorum.” dedi.

Milas Süt Birliği olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılını özel bir indirimle karşıladıklarını kaydeden Başkan Gezgin, tüm Birliğim Gıda şubelerinde 27 Ekim Cuma günü uygulanacak yüzde 20’lik indirimle, 18 tl olan çiğ sütün litre fiyatının bir günlüğüne 14 TL olacağını duyurdu. 

TÜM ÜRÜNLER TAZE VE SAĞLIKLI

Birliğim Gıda şubelerinde tüm şarküteri ürünlerinin taze ve sağlıklı olduğunu söyleyen Başkan Gezgin, “Tüketime sunduğumuz gıdalar izlenebilir. Et ve çiğ süt ürünlerimizin nerede ne zaman hangi şartlarda üretildiği şeffaf bir şekilde görülebilir. Bizim çiğ sütümüzün bir özelliği hastalıklardan ari işletme belgesine sahip olması. Yani gıda kodeksine uygun değerlerde satışa sunduğumuz çiğ sütümüzü, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından takip edilen, hayvanları düzenli testlerden geçen, onaylı işletmelerimizden temin ediyoruz. Soğuk zinciri bozulmadan, memeden tanka, oradan da satışa kadar bu süte el değmiyor. Sonra değerleri korunan sağlıklı sütü, sütmatikle tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Böylesi özel bir üretimi emek emek gerçekleştiren kıymetli üreticilerimize teşekkür ederek, tüketicilerimize de sağlık ve sıhhat diliyorum. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.” dedi.  

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık