Dikkat! Elektrik kesintisi

Dikkat! Elektrik kesintisi

ADM Milas İlçe Yöneticiliği tarafından yapılan bilgilendiremeye göre;

19 ve 21 Haziran günleri, 09:00-15:00 saatleri arasında yatırım çalışmaları nedeniyle Bafa Mahallesi; Park Cad., Yeniyol Cad., Cumhuriyet Cad., Yokuş Sk., Gonca Sk., Çınar Sk., Işık Sk., Narin Sk., Taşkın Sk., Cami Sk., Çarşı Sk., Güler Sk., Yar Sk., Sümer Sk.,Köprü Sk., Yasemin Sk., Akın Sk., Lale Sk., genelinde elektrik kesintisi uygulanacaktır.

Ayrıca 20 ve 20 Haziran günleri 10:00-16:00 saatleri arasında yatırım çalışmaları nedeniyle Kafaca, Epçe, Bahçeburun, Kızılcayıkık mahalleleri geneli ile 21 Haziran Çarşamba günü yine yatırım çalışması nedeniyle 10:00-13:00 saatleri arasında Çomakdağ, İkiztaş, Ketendere, Sarıkaya, Çınarlı mahalleleri geneli elektrik kesintisi uygulanacaktır.

Abonelerin enerji kesintisi sırasında yapması gerekenler şu şekilde;

1.Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması

2.Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği.

3.Jenaratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları.

4.Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.ÇÖZÜM MERKEZİ telefon hattına başvurmaları, Hususlarını dikkatinize sunarız.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık