Dikkat! Elektrik kesintisi

ADM Milas İlçe Yöneticiliği tarafından yapılan bilgilendiremeye göre; 17 Ağustos günü Milas merkez mahalleri ile Bafa mahallesinde yatırım ve bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

Dikkat! Elektrik kesintisi

Kesintisinin yapılacağı günler, saatler ve yerleşim yerleri şu şekilde;

17 Ağustos Perşembe günü, 09:00-15:00 saatleri arasında yatırım çalışması nedeniyle Bafa Mahallesi Çayır Mevkii, Karahayıt, Akçalı, Gölyaka, Kapıkırı, genelinde, aynı gün 09:00-13:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Şevketiye Mahallesi; Kemerler Cad. bir kısmında, Erguvan Cad., Amber Sk., Mazı Sk., Selamoğlu Sk., Karanfil Sk., Terziler Sk. geneli ile aynı gün 10:00-12:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Burgaz MahallesiTurunçluk Cad., Mehmet Çavuş Cad., Papatya Cad., İstiklal Cad., Nazmi Akdeniz Cad. bir kısmında, Aydınlıkevler Cad. bir kısmında, Kasımpatı Sk., Çimen Sk., Zakkum Sk., Nezir Sk., Püskül Sk., Ekin Sk., Hıdırlık Sk., Dülger Sk., Karaovalı Sk., Bahçe Sk. genelinde kesinti uygulanacaktır.

Abonelerin enerji kesintisi sırasında yapması gerekenler şu şekilde;

1.Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması

2.Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği.

3.Jenaratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları.

4.Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.ÇÖZÜM MERKEZİ telefon hattına başvurmaları, Hususlarını dikkatinize sunarız.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık