Dikkat! Elektrik kesintisi

​​​​​​​ADM Milas İlçe Yöneticiliği tarafından yapılan bilgilendiremeye göre; 23, 24,25 ,26 ve 27 Ağustos günleri Milas’a bağlı bazı mahallerinde yatırım ve bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

Dikkat! Elektrik kesintisi
  • 22 August 2023, Tuesday 12:22

Kesintisinin yapılacağı günler, saatler ve yerleşim yerleri şu şekilde;

23 Ağustos Çarşamba günü, 09:00-12:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Akçalı, Bafa, Danişment, Eğridere, Ekindere, Etrenli, Gölyaka, Kapıkırı, Karahayıt, Pınarcık, Şenköy, mahalleleri geneli ile yine aynı gün

13:00-17:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Selimiye Mahallesinde; Milas-Söke Yolu Blv. bir kısmında, Atatürk Yeni Blv., Kandak Cad., Sarıoğlu Cad., Cumhuriyet Bahçelievler Cad., Cumhuriyet Cad., Merkez Yeni Cad., Akdeniz Cad., Atatürk Yalı Blv. bir kısmında, Sakarya Cad., genelinde ve bu caddelere bağlı tüm sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

24 Ağustos Perşembe günü, 09:00-15:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle; 

Aydınlıkevler Mahallesi; Erdal Çerçi Cad., Mehmetçik Cad., Şehit Teğmen Kubilay Cad., Zeybek Cad., Ulupınar Cad., Egemen Cad., Akkent Cad., Su Durağı Cad., 75. Yıl Hastane Cad., Toki Evleri Mevkii ve bu caddelere bağlı tüm sokaklarda,

Güneş Mahallesinde; Arıtma Mevkii, Barbaros Cad., Kocatepe Cad., Güneşli Cad. Yakamoz Cad. geneli,

Gümüşlük Mahallesinde; Çaltılık Mevkii genelinde elektrik kesintisi uygulanacak.

25 Ağustos Cuma günü, 09:00-15:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle

Selimiye Mahallesinde; Atatürk Yalı Blv. bir kısmında, İsmet İnönü Blv., Halide Edip Adıvar Cad., Emine Gümüşkesen Cad., Metin Akbay Cad., Öğretmen İsmail Hakkı Şener Cad., Ulusal Egemenlik Cad., Eski Pazaraltı Küme Evleri Mevkii, Celal Bayar Cad., Hisardağı Küme Evleri Mevkii, Abdulkadir Çorbacıoğlu Cad., Kokulu Yeni Cad. ile Derbce Ekindere sulama Mevkii, Ekindere, Etrenli Sulama Mevkii, Konak, Narhisar, Göldere, Kandak, Kayabüjü, Sakarya, Çandır, Kurudere, Hisarcık, Karşıyaka, Hacıahmetler mahallesi genelinde elektrik kesintisi uygulanacak.

26 Ağustos Cumartesi günü, 09:00-12:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle

Güllük Mahallesinde; 210. Sk., 233. Sk., İncirlidere Cad., 234. Sk. geneli ile aynı gün 13:00-17:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle

Güllük Mahallesinde; 360. Sk., Marina Vista Evleri Mevkii geneli kesinti uygulanacak.

27 Ağustos Pazar günü, 09:00-15:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle

Aydınlıkevler Mahallesinde; Akkent Caddesi ve bağlı tüm sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Abonelerin enerji kesintisi sırasında yapması gerekenler şu şekilde;

1.Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması

2.Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği.

3.Jenaratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları.

4.Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.ÇÖZÜM MERKEZİ telefon hattına başvurmaları, Hususlarını dikkatinize sunarız.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık