Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Fahrettin Üstün, “1 Nisan Sabahı Güneş Daha Farklı Doğacak”

Mardin Mazıdağı'nda Veteriner Hekim, Tunceli İli Hayvan Sağlığı Şube Müdürü, Muğla İl Müdürlüğü ve Milas İlçe Tarım Müdürlüğü Veteriner Hekimi, Serbest Veteriner Hekim, Muğla Veteriner Hekimler Odası Merkez Konsey Delegasyonu, Tüketicileri Koruma Derneği (TÜKODER) Milas Şube Başkan Yardımcısı ve Konsey Delegasyonu, Tarım-Orkam Sen Ege Bölge Delegasyonu görevlerinde bulunmuş son olarak da CHP’den 22’nci Dönem Muğla Milletvekilli olarak partiye hizmet etmiş olan Fahrettin Üstün, CHP’den Milas Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

Fahrettin Üstün, “1 Nisan Sabahı Güneş Daha Farklı Doğacak”
  • 05 December 2023, Tuesday 16:55

Bugün CHP Milas İlçe Binası’nda aday adaylığı açıklaması yapan Fahrettin Üstün, “Mustafa Kemal Atatürk Gençliğe Hitabesinde ‘ülkeyi yönetenler gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içinde’ bulunabilir demişti. 15 Temmuz’da bunların hepsini gördük. Bütün makamlar geçicidir.” diyerek katılan herkese ‘hoş geldiniz’ dedi.

Daha sonra yaptığı görevleri ve hizmetleri sıralayan CHP’nin 22'nci dönem Muğla Milletvekili Fahrettin Üstün, “Milasımızın iki önemli konusu vardır; biri deprem ikincisi otopark. Başkanımızın 9 Eylül Üniversitesi ile yaptığı deprem çalışması devam ediyor. Bu çalışmanın sonucuna göre yol haritamızı belirleyeceğiz.  Bodrum’dan çok daha fazla sahili olan Milas’ın maalesef turizmde hak ettiği yere gelememiştir. 33 tane tescilli alanımız var kültür turizminden nasibimizi alamıyoruz. Milas’ı ortak akılla yürüteceğiz.  Seçilen meclis üyelerimiz en az benim kadar yetkili olacak, ona göre görev dağılımı yapacağım.  Milas’ta geçmişte başkanlık yapmış tüm belediye başkanları ile bir araya geleceğim. Sivil toplum örgütlerin görüşleri alınacak. Onlar bizim başımızın tacı. Belediye personeli bağımsız denetçilerle denetlenecek ve ona göre yol haritası çizeceğiz. CHP’ye gönül veren ve kırgın olan değerli yol arkadaşlarım hepinizi kucaklayacağım. Hepiniz partinizle barışık olacaksınız. CHP’nin Milas’ta bayrağını en yukarıya taşıyacağız.  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Türkiye’nin birçok ilinden altyapı sorunu çözülmemişken, Milas’taki alt ve üst yapıyı önemli ölçüde çözdü. Kendisinin projelerini devam ettireceğim. Cumhuriyetimizin 100. Yılı Muğla’da sadece CHP’nin belediye olduğu yerlerde kutlandı. Diğer belediyelerde ise Cumhuriyeti’n 100. Yılını kutlamadılar.” Dedi.

 

Mevcut iktidarın Milas’a yatırım yapmadığını dile getirerek, “13 gün süren orman yangınları, 21 yıldır yapılmayan çevre yolu, satılan termik santraller, santrallere bedava verilen baraj suları, yalanlar talanlar…” diyen Üstün, “Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hangi arkadaşım belediye başkan adayı olursa onunla aynı kendim adaymışım gibi çalışacağım ve destek vereceğim. 1 Nisan sabahı güneş daha farklı doğacak. 1 Nisan sabahı güneş Cumhuriyet Halk Partisi’nin aydınlanmış ışıkları ile doğacak. Sen, ben yok, biz varız. Sevdamız Milas. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, en derin sevgi ve saygılarımı sunarım.” Dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis