FEVZİ TOPUZ’UN SELİMİYE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

Milas, Güllük, Ören, Bafa’dan sonra Fevzi Topuz’un Selimiye Seçim Koordinasyon Merkezi de bugün büyük bir katılımla açıldı.

FEVZİ TOPUZ’UN SELİMİYE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI
  • 24 February 2024, Saturday 17:49

Selimiye Pazarı’nın hemen yanındaki seçim ofisi, sabahın erken saatlerinden itibaren kalabalıklaşmaya başladı. Büyük bir coşku ve katılımın olduğu Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında ilk konuşmayı CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya yaptı. Çetinkaya, Milas’ta parti içinde yaşanan adayların belirlenmesi sürecinde sandığın konulması sürecini anlatarak, bu seçimin sadece yerel bir seçim olmanın ötesinde, ülkeyi büyük bir yoksullaşmaya sürükleyen iktidara karşı çıkma anlamı da taşıdığına vurgu yaparak, ülkemizde çocuklarına yemek yediremeyen annelerin olduğunu, köylünün ürününün değersizleştirildiği, emeğin hakkının verilmediği, emeklilerin açlık maaşına mahkum edildiğini belirtti.

Kendisinin de anne tarafından Selimiyeli olduğunu ve partilerinin seçim koordinasyon merkezinin açılışına büyük bir katılım gösteren Selimiyeyle bir kez daha gururlandığını söyledi.

Daha sonra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kürsüye geldi. Selimiye ve mahallelerine kendi döneminde, daha önceki başkanların yaptıklarına yeni eklemeler yaptıklarını, Pazar Yeri’nin üstünün modern bir yapıyla kapatıldığını, Pazar Yeri’nin çevresindeki dükkanların da yapımı ve Pazaryeri’nin Parkla bütünleşmesini sağlayacak projenin de hazır olduğunu belirtti ve benden sonra gelecek Fevzi Başkan’ın bu projeleri tamamlayacağını vurguladı. Selimiye’nin kırsal mahallelerinin hemen hepsinin yol ve parke döşemelerinin hemen hemen tamamının yapıldığını, belki yapılacak çok az bir şey kaldığını belirten Başkan Tokat, bunların da Fevzi Başkan tarafından tamamlanacağına inandığını belirtti. Başta Mustafa Gül olmak üzere eski belediye başkanlarının yaptıklarının üzerine kendisinin de epey katkısının olduğunu belirten Başkan Tokat, bu hizmet sürecinin devam edeceğine inandığını belirterek, Selimiyelileri selamladı.

Daha sonra kürsüye gelen CHP Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, bütün katılımcıları selamladıktan sonra, Selimiye’de Mustafa Gül Başkanla başlayan hizmet yarışının, Muhammet Başkan tarafından da sürdürüldüğünü, geri kalan işleri de kendisinin tamamlayacağını belirterek, “tabi, hayat akıyor, Selimiye de büyüyor ve beraberinde yeni ihtiyaçlar da doğuyor. Bütün bunları, bölgeyi çok iyi bilen bir eski Belediye Başkanı olarak, kendisinin çözeceğinden kimsenin kuşkusu olmamasını söyleyerek, projesi hazır olan Pazar Yeri etrafındaki dükkanları en kısa sürede yapacağının sözünü verdi. Fevzi Topuz, ayrıca şu ana kadar tespit ettiği bir eksiklik olarak, eskiden güzel bir yol olarak açılan Çandır Yolu’nun artık yıprandığını gördüğünü ve bu yolu altyapısıyla birlikte yeniden yapacağının sözünü verdi. Topuz, ayrıca, eski Selimiye Belediye Başkanı Mehmet Gül’ün hayali olan Bayrak Tepe’nin kente bakan yüzünde güzel bir mesire alanı ile başka tesisler yapılmasını en kısa zamanda yapacağını belirtti.

Büyükşehir Yasası ile Belediyelikten çıkarak mahalle statüsüne giren Selimiye’lilerin sorunlarını, hem Milas’taki makamında her zaman kendisine iletebileceğini, ayrıca kendisinin de yerinden yönetim anlayışı gereği bazı günler Selimiye’deki Belediye Binası’nda olarak sorunları yerinde görme ve çözüm yolları bulma çalışması içinde olacağını belirtti ve tüm katılanları selamladıktan sonra, partiye yeni katılan 25 civarında Selimiyeli’nin parti rozetlerini, Muhammet Tokat’la birlikte taktı. Rozet töreninin ardından açılış kurdelesi kesilerek, seçim ofisi gezildi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık