Halk Günü Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda Gerçekleşti

​​​​​​​Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, vatandaşlardan gelen talep ve sorunları doğrudan dinlemek ve çözüm üretmek için gerçekleştirdiği halk buluşmalarına devam ediyor.

Halk Günü Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda Gerçekleşti

Her hafta Salı günü Milas Belediyesi Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen halk buluşmaları bu hafta yeni yerinde Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

21 Mayıs Salı günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında gerçekleşen Halk Günü’ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Belediye Birim Müdürlerinin de katıldığı toplantıda vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda notlar alındı.

Siz anlatacaksınız biz çözüm yolları bulacağız…

Toplantıda açılış konuşmasını Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz yaptı. Başkan Topuz “Değerli vatandaşlarımız bugünkü halk buluşmasını daha geniş kapsamlı olsun diye Belediyemiz Toplantı ve Düğün Salonu’na aldık. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Hoş Geldiniz. Daha önce Belediye Makamında yapıyorduk ancak daire başkanlarımız toplantıya iştirak edemediklerinden dolayı bazen iletişim kopukluğu oldu ve ikinci kez konuları daire başkanlarımıza benim aktarmam gerektiği noktada bazı aksamalar olduğunu gördüm. Bugünkü halk buluşmamızda daire başkanlarımızı da toplantıya davet ettik. Sorunlarınızla ilgili, taleplerinizle ilgili çalışmaları direkt olarak ilgili daire başkanlarımız notunu alsın çözüm yolları bulma noktasında daha sağlıklı olur daha iyi olur daha verimli olur diye düşündük. O nedenle bundan sonraki halk buluşmalarımızı salonumuzda yapacağız. Tekrardan geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz. Toplantımızın hem belediyemize hem vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Verimli bir çalışma olduğu zaman biz mutlu oluruz çünkü direkt vatandaşlarımızla yüz yüze burada buluşmak bize memnuniyet verir. Siz anlatacaksınız biz çözüm yolları bulacağız” dedi.

Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz’un gerçekleştirdiği açılış konuşmasının ardından talep eden vatandaşlara mikrofon uzatılarak istek ve önerileri dinlendi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

Milas eczane
Site en altı
yukarı çık