III. Kitap ve Sanat Günleri Etkinliğine Milas Ev Sahipliği Yapacak

Milas’ta ‘BESAM (Bilim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) ile Yazar ve Şairler Dayanışma Derneği’ işbirliğinde düzenlenecek III. Kitap ve Sanat günlerinin ilk bölümü Milas’ta yapılacak.

III. Kitap ve Sanat Günleri Etkinliğine Milas Ev Sahipliği Yapacak
  • 01 February 2024, Thursday 13:10

BESAM ile Yazar ve Şairler Dayanışma Derneği Muğla temsilcilikleri tarafından düzenlenen etkinlik 6 Şubat Salı günü 09.00-19.00 saatleri arasında Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşecek. İlk ikisi Muğla’da düzenlenen III. Kitap ve Sanat günleri etkinliğine bu sene Milas ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılan yazar ve sanatçılar, sanatsever ve okuyucularla bir araya gelerek söyleşilerde bulunacak. Ayrıca kitabı olan yazarların imza etkinliği olacak.

Etkinlik hakkında bilgi veren BESAM Muğla İl Temsilcisi Turgay Delibalta, “Etkinliğimize sadece şair, yazarları değil, ressam, heykeltıraş (yontu sanatçısı), yerel ve ulusal ses sanatçılar ile çocuk tiyatro gruplarını da davet edeceğiz. Amacımız yaşadığımız bu kentleri kültür sanat şölenleri ile bayram yerine dönüştürmek. Etkinliğin devamı şubat ayının 3. veya 4. haftasında Muğla merkezde yapılacak. Tüm halkımızı etkinliğimize davet ediyoruz” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık