İYİ Parti’den “#AzKaldı” açıklaması

İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı, yürüttükleri mücadelenin kitlelere ulaşması amacıyla başlattıkları “- AzKaldı” kampanyasıyla ilgili olarak bir bilgilendirme açıklaması yayınladı.

İYİ Parti’den “#AzKaldı” açıklaması
 

Açıklama şöyle:

“Değerli Basın Mensubu;

Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER, Türkiye’yi il il, ilçe ilçe gezerek, Vatandaşlarımızın dertlerini dinleyerek, TBMM kürsüsünden her hafta milletimizin taleplerini dile getirerek, İYİ Parti’nin liyakatli kadrolarının hazırladığı çözüm önerilerini, plan ve projelerini kamuoyuna açıklayarak, “Millet Bizi Çağırıyor” kararlılığı ile başlattığı iktidar yürüyüşünün ivmesini her geçen gün artırmaktadır.

İktidarın liyakat, adalet, güven ve duyarlılık yoksunluğu ile Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en derin ekonomik ve sosyal krizini yaşamaktayız. Suni gündemlerle gerçeklerin gölgelenmeye çalışıldığı bu buhran zamanlarında İYİ Parti olarak biliyoruz ki;

Türk Tipi Başkanlık Sistemi diye adlandırılan bu ucube sistem artık Türk milletinin çilesine dönüşmüştür.

Türkiye kutuplaşmadan yorulmuştur,

Liyakatsizlik ve fırsat eşitsizliği umutsuzluğa dönüşmüştür,

Her geçen gün fakirleşen ülkemiz ve tarumar edilen devlet kurumlarımız, milletimizin şahsiyet meselesi haline gelmiştir.

Okula oğlunu aç gönderen annenin isyanı, kızına bir oyuncağı değil şekeri bile alamayan babanın çaresizliği, zihinlerimizi ve yüreklerimizi harap eden karanlık bir fırtına haline gelmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün; “İktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.” öngörüsü gereği;

Milletimizi koruyup kollayacak, adil, merhametli ve haysiyetli bir Türkiye’yi geleceğe güçlü biçimde taşıyacak devlet aklı ve anlayışını egemen kılmak, vazifemizdir. Umutla, huzurla, refah ve güven içerisinde, ayrışmadan bir arada yaşayabileceğimiz bir memleket, haklı özlemimizdir.

Bu amaçla hazırladığımız Mayıs 2022 İletişim Kampanyamızın ana sloganını “#AzKaldı” olarak belirledik. İYİ Parti’nin; kapsayıcı, olumlu, güven veren, içten siyaset dilini ve anlayışını gerek reklam filmimizle gerekse şarkımızla vurguladık.

Sabrı tükenmiş, yorgun düşmüş milletimiz umudunu kesmesin!

Milletimizle el ele, kol kola, omuz omuza vererek ulaşacağımız,

Güven, huzur ve yepyeni umutlarla uyanacağımız İYİ Parti iktidarına,

O güneşli ve kutlu güne “#AzKaldı".  

Bu vesileyle; Türkiye’nin öncelikli sorunlarını merkeze alarak, umutları gerçeğe dönüştürecek proje ve çözüm önerilerimizi “azkaldi.org” ile milletimizin takdirine sunuyoruz.

Saygılarımızla,”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık