İYİ Parti’den lokma hayrı…

​​​​​​​İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı, 11 ili etkileyen deprem felaketinde hayatını kaybedenler için hayır lokması dağıttı.

İYİ Parti’den lokma hayrı…
  • 22 March 2023, Wednesday 15:20

6 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen deprem felaketinde yaşamını kaybeden canların acısını ülke olarak çekmeye devam ettiğimiz şu günlerde İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı, Şehir Parkı’nda hayatını kaybedenler için hayır lokması dağıttı.

Büyük deprem felaketinin yaralarının halen taze olduğunun altını çizen İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Av. Gürsel İnce; “Ülkemiz çok zorlu süreçlerden geçti ve geçmeye de devam ediyor. Son deprem felaketi bizlere gösterdi ki bu ülkeyi yönetenler başta olduğu sürece, sorunlarımız kör düğüm olmaya devam edecek. Depremde yitirdiğimiz canların asla yeri doldurulamaz bundan sonraki amacımız başka canların yitip gitmemesi için, aynı kayıpları tekrar tekrar yaşamamak için ne gerekiyorsa yapmaktır. Bugün burada depremde hayatını kaybeden canlarımızın ruhuna, hayır lokması dağıttık. Bu vesileyle depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Hiç kimse merak etmesin bu kötü günlerin bitip, daha aydınlık daha İYİ günlere ulaşmamıza az kaldı” dedi.

Lokma dağıtımın ardından partililer, günün anısına fotoğraf çekildi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık