Kıyıkışlacık halkından engelsiz yaşama destek

​​​​​​​Milas Kıyıkışlacık İasos Spor ve Kıyıkışlacık Mahallesi sakinleri iş birliği ile engelli bireylere tekerlekli sandalye kazandırmak için kapak toplandı.

Kıyıkışlacık halkından engelsiz yaşama destek
  • 09 October 2023, Monday 13:53

Bugüne dek yüzlerce engelli vatandaşa umut olan mavi kapak kampanyası devam ediyor. Milas Kıyıkışlacık İasos Spor ve Kıyıkışlacık mahalle halkı da 7’den 70’e iş birliği ile engelli bireylere tekerlekli sandalye kazandırmak için yürütülen mavi kapak kampanyasında 51 kilogram mavi kapak topladı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne gönderilen yüzbinlerce kapak Kıyıkışlacık İasos Spor, sporcu, yönetim kurulu üyeleri ile aileleri ve mahalle sakinleri tarafından ayrıştırılarak paketlendi.

Kapak kampanyasının engelli vatandaşlara umut olduğunu ifade eden Kıyıkışlacıklılar, “Biz Milas Kıyıkışlacık İasos Spor ve Kıyıkışlacık mahalle sakinleri olarak engelli vatandaşlarımıza yardımcı olabilmek için, onlara tekerli sandalye verebilmek için böyle bir proje başlattık. 51 kilogram mavi kapak topladık. Biz bunları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne gönderdik.  İşbirliği içinde yürüttüğümüz bu sosyal sorumluluk projesinden dolayı çok mutluyuz.” Dediler.

Bu anlamlı birliktelik için teşekkür eden Türkiye Omirilik Felçliler Derneği (TOFD) Yönetim Kurulu Başkanı Semra Çetinkaya, “Milas Kıyıkışlacık İasos Spor ve Kıyıkışlacık Mahalle sakinleri Plastik Kapak Kampanyası’na katılarak engelsiz bir yaşamı desteklediğiniz için teşekkür ederiz.” Dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık