Milas Belediye Başkan Aday Adayı Opr. Dr. Süleyman Koç: “Değişimi devrime döndürmek sizin elinizde”.. Ve bir sitem..

CHP Milas Belediye Başkanı Aday Adayları 8 kişi. Bunlardan Opr. Dr Süleyman Koç, adaylık için Milas Devlet Hastanesi’ndeki görevinden, aday adayı olmak için istifa ederek siyasete yeni atıldı. Parti örgütünün bir çoğunu, aday adaylığı çalışmaları sürecinde tanıyarak, onlara kendisini ve projelerini anlatıyor.

Milas Belediye Başkan Aday Adayı Opr. Dr. Süleyman Koç: “Değişimi devrime döndürmek sizin elinizde”.. Ve bir sitem..
  • 18 January 2024, Thursday 14:17

Bu güne kadar 40 yakın toplantı ile parti üyeleriyle tanışan ve kendini anlatan Koç, 21 Ocak’taki önseçim öncesinde yaptığı son toplantılarından birini Burgaz Mahallesi’nde yaptı. Koç, buradaki izlenimlerini, sosyal medya hesabından “Burgaz mahallesi toplantımız çok samimi bir ortamda keyifli geçti. Aydınlatmaya, dinlemeye, paylaşmaya, umudu büyüterek örgütlemeye devam... Değişim kaçınılmaz. Değişimi Devrime döndürmek ise sizin elinizde. Siz hazırsanız biz hazırız...” paylaşımıyla yaparken, bir önceki paylaşımında ise, aday adaylığı yarışması sürecinde karşılaştığı kimi durumlarla ilgili olarak, kırgınlığını ifade eden paylaşımda bulundu.

Süleyman Koç’un bu paylaşımı şöyle:

Milas CHP'nin değerli üyeleri, kendimi bir konuda afişe etmek istiyorum. Bir başkan adayımız ve onun yaveri, birkaç toplantıdır partimize yapılan bağışların afişe edilmesi için yoğun bir çaba içindeler. Onlar o kadar çok seviyorlar ki partimizi ve halkımızı, benim bu ‘sevgisizliğimi’ herkes görsün istiyorlar. Ben partime 2500 TL bağış yaptım. Ben açıklamayı bir ileri boyuta taşıyıp yaptığım tüm harcamalarımı afişe ediyorum.

SİYASİ HARCAMALAR

17.500  Başvuru ücreti

   1.500 Dosya ücreti

   2.500 CHP Milas İlçe Örgütü’ne bağış

   5.000 El broşürü

   2.900 SMS firması

   5.000 İnternet reklamı

   3.000 3 spor kulübüne bağış

15.000  toplantılarda ödenen çay ücretleri (tahmini)

TOPLAM 52.400 TL.

Konuşmalarda herkes şeffaf yönetimden bahseder. Başkan olunca değil, o yolda giderken de şeffaflık gerekiyor.

Bu aday adayı arkadaşıma çağrımdır: CHP Milas İlçe Örgütümüze, diğer kulüplere bağışlarınızı, toplantılara getirdiğiniz üyeler için ne ödediğinizi, profesyoneller için ne kadar ödediğinizi yazın ki biz de partimize ve halkımıza olan sevginizi takdir edelim..”

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık