Milas Belediyesi Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor

Milas Belediyesi, ‘Boşanma Teklifi’ tiyatro oyunu ve 80'ler ve 90'lar dönemine nostaljik bir yolculuk yapmayı sevenler için ‘80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar’ Müzikli Gösterisi ile sanat faaliyetlerine devam ediyor.

Milas Belediyesi Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor
  • 21 February 2024, Wednesday 11:21

‘80’LER 90’LAR GÜLÜMSETEN HATIRALAR’

24 Şubat Cumartesi günü, Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral’ın sahne alacağı 80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar Gösterisi, Piyanist şantör Mert Aktürk’ün canlı müzikleri eşliğinde geçmişten günümüze değin dokularımıza işleyen ortak anılarımızla bezenmiş neşesi bol, kahkahası çok, keyifli bir eğlence programı şeklinde gerçekleşecek.

‘BOŞANMA TEKLİFİ’

Barbaros Uzunöner ve Fulden Akyürek tarafından sahnelenecek Boşanma Teklifi ise 26 Şubat Pazartesi günü sahnelenecek olup, tek celse komedi olarak tanıtımı yapılan oyunda birbirlerini severek koalisyon oluşturan farklı partiye mensup iki kişinin düşünce ayrılıkları yüzünden yaşadıkları tartışmalar anlatılıyor.

HER İKİ OYUN DA ÜCRETSİZ

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda saat 20.00’de başlayacak oyunlar ücretsiz olarak sahnelenecek olup, tüm tiyatroseverlerin davetli olduğu bildirildi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık