Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Milas Belediyesi’nden önce sağlık evi açılışı, akşam konser

Milas Belediyesi, 14 Şubat Çarşamba günü (yarın) önce Şehit Polis Memuru Mehmet İşler’in hayırsever eşi Semiha İşler’in desteğiyle yapımını tamamladığı Sağlık Evi'nin açılışını yaparken, aynı gününün akşamında ise Sevgililer Günü nedeniyle müziğin güçlü ismi İlyas Yalçıntaş’ı Milaslılarla buluşturacak.

Milas Belediyesi’nden önce sağlık evi açılışı, akşam konser
  • 13 February 2024, Tuesday 10:10

Şehit Polis Memuru Mehmet İşler’in eşi Semiha İşler’in destekleriyle Milas Belediyesi tarafından yapılan 21 No’lu Aile Hekimliği Birimi Milas Belediyesi Şehit Polis Memuru Mehmet İşler ve Eşi Semiha İşler Sağlık Evi, yarın saat 12.00’de düzenlenecek törenle açılacak.

Hacıilyas Mahallesi Güveçdede Caddesi Salı Pazarı yanında hizmet verecek olan Sağlık Evi, 600 metrekarelik alanda 4 katlı olacak şekilde inşa edildi. 3 adet doktor odası, diş hekimliği muayene odası, acil müdahale odası, laboratuvar, aşı odası, gebe izlem ve aile planlaması odası, emzirme odası, aşılama ve bebek izleme odası, 2 adet hemşire odası ve 1 adet toplantı odasının bulunacağı sağlık evi, Aile Sağlığı Merkezi bulunmayan Gümüşlük, Hacı İlyas ve Burgaz Mahalleleri’nde ikamet eden vatandaşlara doğrudan hizmet verecek.

1. KAT AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ, 2 KAT İSE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLACAK

14 Şubat Çarşamba günü saat 12.00’de gerçekleşecek açılış törenine tüm Milas halkını davet eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “28 Eylül 2022’de gerçekleştirdiğimiz temel atma töreninin üzerinden geçen 16 ayın ardından Sağlık Evimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Sağlık Evimizin zemin katı Aile Sağlığı Merkezi, 1. katı 2-14 yaş için Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılacak. 3. katı tamamen Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne ayırdık. 4. katımızda ise Seminer ve Toplantı Salonumuz yer alacak.” dedi.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE İLYAS YALÇINTAŞ SAHNE ALACAK

Milas Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla müziğin güçlü ismi İlyas Yalçıntaş’ı ağırlayacak. Yalçıntaş, yarın saat 20.00’de Atapark’ta gerçekleştirilecek konserde Milas’ta yaşayan vatandaşlara müzik ziyafeti sunacak.

Türk pop müziğinin güçlü ismi İlyas Yalçıntaş, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde saat 20.00’de Atapark Meydanı’nda Milaslı hayranlarıyla buluşacak. ‘İncir’, ‘Sorma’, ‘İçimdeki Duman’, ‘Gel Be Gökyüzüm’ gibi ünlü parçalarını ‘aşkla’ seslendirecek olan Yalçıntaş, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel seçtiği şarkılarını paylaşacak.

BAŞKAN TOKAT: “MİLAS’TA UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞANACAK”

14 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek olan iki etkinliğe tüm Milas halkını davet eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “28 Eylül 2022’de gerçekleştirdiğimiz temel atma töreninin üzerinden geçen 16 ayın ardından Sağlık Evimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Sağlık Evimizin zemin katı Aile Sağlığı Merkezi, 1. katı 2-14 yaş için Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılacak. 3. katı tamamen Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne ayırdık. 4. katımızda ise Seminer ve Toplantı Salonumuz yer alacak.” derken, “14 Şubat Çarşamba günü akşamı Milas’ta unutulmaz bir gün yaşanacak. Türk pop müziğinin güçlü sesi İlyas Yalçıntaş bizleri aşk şarkılarıyla karşılayacak. Soğuk havaya rağmen şarkılar ve Milas’a olan aşkımız içimizi ısıtacak. Tüm yurttaşlarımızı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Atapark Meydanımıza davet ediyorum.” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis