Milas Belediyesi’nin ikram aracı hizmete girdi..

​​​​​​​Halka hizmette kaliteyi, vatandaş memnuniyetini her zaman en önde tutan ve sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını gerçekleştiren Milas Belediyesi, envanterine kattığı yeni araçları, teker teker vatandaşların hizmetine sunuyor.

Milas Belediyesi’nin ikram aracı hizmete girdi..
  • 26 Nisan 2021, Pazartesi 11:44
 

Bu kapsamda, üst yapı ve giydirme çalışmaları tamamlanan ikram aracı, ilçemizdeki faaliyetlerine başlayarak, hemşehrilerimizin hizmetine sunuldu. Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak olan araç, özel gün ve etkinliklerde vatandaşların çay, sıcak çorba başta olmak üzere yemek ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılacak.

Çalışmalarımızı vatandaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz.

Hizmete sunulan araç hakkında açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Milas Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en etkin ve kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımızı her zaman vatandaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz. İkram Aracımız üst yapı ve giydirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu anda ekiplerimiz ve aracımız halkımızın hizmetinde olacak. Aracımız tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık