Milas Halk Eğitimi Müdürlüğü’nde görev değişimi

Milas Halk Eğitim Merkezi’nde müdür Tunahan Bayram’ın yerine Ali Pilavcı atandı.

Milas Halk Eğitimi Müdürlüğü’nde görev değişimi

8 yıldır Milas Halk Eğitimi Müdürlüğü’nde müdür görevinde bulunan Tunahan Bayram, bugün Ali Pilavcı’yı çiçeklerle karşılayarak, görevini devretti.

Milas Halk Eğitim Müdürü Tunahan Bayram, Cumhuriyet ilk ve ortaokulu müdürlüğüne atanırken, Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Ali Pilavcı da Milas Halk Eğitimi Müdürlüğü görevine atandı.

Bakanlığın 8 yılını dolduran eğitim yöneticilerine uyguladığı zorunlu yer değiştirme kararı gereği görevinden ayrıldığını söyleyen Tunahan Bayram, açıklamasını şöyle sürdürdü;

2014 yılından beri onurla sürdürdüğüm Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nden ayrılarak İlçemiz Cumhuriyet ilk ve ortaokulu müdürlüğüne atanmış bulunmaktayım. Görev yaptığım süre zarfında işbirliği içinde görev yaptığım ilçe kaymakamlarımıza, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürlerime,  ilçe milli eğitim müdürlüğü personellerimize, eğitim yöneticisi tüm meslektaşlarıma, kurumumuzdaki mesai arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize, usta öğreticilerimize, yardımcı hizmet personellerimize, resmi kurum amirlerimize, siyasetçilerimize, muhtarlarımıza, Meslek odalarımıza ve STK temsilcilerimize en önemlisi hayat boyu öğrenmeden kurslara katılarak faydalanan kursiyerlerimize teşekkür ediyorum.

Bu bayrak yarışını kurumun fiziki şartlarını iyileştirerek, çeşitli projeler geliştirerek, teması olan sergi ve etkinlikler düzenleyerek, mobil uygulamalarla faydalanmayı kırsalda ve dezavantajlı gruplara ulaştırarak, üreten kadınlarımıza aile bütçesine katkı sağlaması için satış yeri oluşturarak farkındalık oluşturduğumuzu düşünüyorum; takdir Milaslı hemşerilerimizindir…

Bu süreçte istemeden ya da fark etmeden yaptığımız bir kusurumuz olmuş ise hepinizden haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Gönül rahatlığıyla bayrağı Ali Pilavcı müdürümüze devrettim; kendilerine başarılar diliyorum….” dedi.

Göreve başlayan Müdür Pilavcı da Tunahan Bayram’a devir teslim ve çiçekler için teşekkür ederek, yeni görevinde de başarılar diledi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık