Milas’ta 2 yıl önce kaybolan yaşlı adam hala bulunamadı

Milas’ta bağlı Akkovanlık Mahallesi’nde 2 yıl önce kaybolan, kaybolduğunda 80 yaşında olan alzheimer hastası Mehmet Arkan halen bulunamadı.

Milas’ta 2 yıl önce kaybolan yaşlı adam hala bulunamadı

Arkan adeta sırra kadem basarken, daha önce yine kaybolan ve jandarma ekiplerince bitkin halde bulunan yaşlı adamın bulunması için bölgede geniş çaplı arama çalışması başlatılmıştı. Mahalleli ve yakınlarının da destek verdiği arama çalışmaları sonuç vermezken, 2 yıldır yaşlı adama ölü ya da diri ulaşılamadı.

Oğlu ile aynı kaderi paylaşan Mehmet Arkan’ın yaklaşık 50 yıl önce Tahir Arkan isimli bir oğlunun kaybolduğu, onun da akıbeti konusunda hiçbir bilginin olmadığı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Müge Anlı’nın programına da konuk olan kayıp yaşlı adamın çocuklarının bazıları burada da birbirlerini suçlamışlardı; aradan geçen 2 yıla rağmen henüz bir sonuca ulaşılabilinmiş değil.

Kayıp Mehmet Arkan’ın ulaştığımız çocukları ve torunları, babalarının ve dedelerinin bulunmasını isterken, yetkililerden yardım beklediklerini, hiçbir iz olmadığını söylediler.

YAŞLI ADAMIN KAYBOLDUĞU GÜN ÇIKAN HABER

Milas’ın Akkovanlık Mahallesi’nde ikamet eden 80 yaşındaki Mehmet Arkan, kayboldu. Arkan’ı bir süre aradıktan sonra haber alamayan yakınları, durumu Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bildirdi.  Daha önce yine kaybolan ve jandarma ekiplerince bitkin halde bulunan yaşlı adamın bulunması için bölgede geniş çaplı arama çalışması başlatıldı. Mahalleli ve yakınlarının da destek verdiği arama çalışmalarından henüz sonuç alınamadı. Arkan’ın yakınlarının meraklı bekleyişi sürüyor.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık