MİŞTİ 32 yaşında

​​​​​​​Köklü bir geçmişi olan bugüne kadar sayısız tiyatro oyunuyla izleyici karşısına çıkan Milas Belediye Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ) 32. yaşını düzenlenen yemekle kutladı.

MİŞTİ 32 yaşında
  • 30 December 2022, Friday 9:54

1989 Mart ayında temelleri atılan, insanları kültür ve sanatın tüketicisi olmaktan çıkartıp bizzat üreticisi yapmak amacıyla yola çıkan ve 17 Mart 1990  tarihi itibariyle çalışmalarına başlayan Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu kurucu kadro ve geçmişten bugüne oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin katılımıyla düzenlenen yemekle kuruluş yıldönümünü kutladı.

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu Salonu’nda düzenlenen kutlama yemeğinde günün anısına 32. yıl pastası kesildi. Müzik eşliğinde şarkılar söyleyen ekip eski günleri de yad etti.

MİŞTİ'nin 32. kuruluş yıldönümü kutluyorum…

Kutlama etkinliğinde bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Bugün burada MİŞTİ’nin kuruluş yıldönümünü kutlamak için toplandık. Geçmişten günümüze sergilediği oyunlarla seyirci karşısına çıkan MİŞTİ bundan sonraki süreçte de başarılı çalışmalarla seyircisinin karşısında olacak. Bugün burada olan ve MİŞTİ için emek veren herkese yürekten teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle MİŞTİ'nin 32. kuruluş yıldönümü kutluyor, sahne ışıklarının hiç sönmemesini diliyorum. MİŞTİ’ye ve Milas’a kazandırdıkları için bugün aramızda olmayan Milas Şehir Tiyatrosu kurucusu Nebi Uslu hocamıza teşekkür ediyor, kendisini rahmetle anıyorum” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık