MİTSO, TOBB'DE...

ÜYELERİN DİLEKLERİ TOBB BAŞKANINA SUNULDU

MİTSO, TOBB'DE...
  • 27 October 2022, Thursday 12:13

            Milas Ticaret ve Sanayi Odasında 3 Ekim'de başlayan seçim sürecinin ardından oluşan yeni meclis ve yönetim kurulu üyeleri Ankara'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret ederek üyelerinin dileklerini iletti. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile birlikte TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret eden MİTSO yöneticileri TOBB başkanına bir rapor sundular.

            Seçim sürecinde üyelerden gelen dilek ve önerileri bir rapor haline getirerek TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na sunduklarını anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, "Üyelerimizin bize karşı dile getirdikleri sorunlarının, çözüm önerilerinin ve beklentilerinin lafta kalmaması için bunları yazılı bir rapor haline getirdik. Raporumuzu sayın TOBB Başkanı sayın Hisarcıklıoğlu'na sunduk. Raporumuzu inceleyen TOBB Başkanımız bunları değerlendireceklerini bildirdi" diye konuştu.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaret sırasında Milas'ta 12 / 13 Kasım tarihlerinde yapılacak 8. Zeytin Hasat Şenliğine davet ettiklerini de belirterek "TOBB Başkanımızı Zeytin Hasat Şenliğinde görmek istiyoruz" dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık