Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici’den Emekli Astsubayların Meclis Önünde Yaptıkları Eyleme Destek

Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici; 21 Mayıs 2024 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde toplanan ve emekli astsubayların özlük haklarının iyileştirilmesi ve tazminat haklarının verilmesi için basın açıklaması yapan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği üyelerine destek verdi.

Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici’den Emekli Astsubayların Meclis Önünde Yaptıkları Eyleme Destek

Muğla Milletvekili konuşmasında; “ CHP olarak çok uzun süredir, güvenlik güçlerimizin astsubaylarımızın, subaylarımızın haklarının korunabilmesi için çaba sarf ediyoruz. Biz ülkenin güvenliğini ve güvenlik güçlerimizi siyaset üstü değerlendiriyoruz. İktidar milletvekillerinin vatan, bayrak, ülke güvenliği söylemlerinde artık samimi olmasını, bizim verdiğimiz kanun tekliflerine, soru önergelerine destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Güvenlik Güçlerinin Özlük Hakları Konusunda Uzun Süredir Mücadele Veriyoruz

Süreyya Öneş Derici sözlerini, “toplumun ortak kırmızı çizgisi olan, güvenlik konusunu iktidar ve muhalefet olarak birlikte ele almalıyız. Önümüzdeki süreç iktidar açısından samimiyet göstergesi olacaktır. CHP’nin yıllardır takipçisi olduğu, güvenlik güçlerinin özlük haklarının korunması konusuna destek olmak iktidarın vatani sorumluluğudur. Astsubaylarımızın haklı tazminat taleplerini destekliyoruz, yanlarındayız.” ifadeleriyle tamamladı.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık