Oynadıkları güzel futbolla dikkat çeken Avşar Sporlu futbolcuları tanıyalım

Geçtiğimiz günlerde Ovakışlacık Mahallesi’nde düzenlenen mahalleler arası futbol turnuvasında Avşar Spor takımında başarıyla futbol oynayan, oynadıkları güzel futbolla dikkat çeken sporculardan söz edelim.

Oynadıkları güzel futbolla dikkat çeken Avşar Sporlu futbolcuları tanıyalım

Ovakışlacık futbol turnuvasında Avşar Spor takımının kalesini başarıyla koruyan kaleci Fahri Koçak görev aldığı müsabakalarda çok iyi kalecilik yaparak her bireyin beğenisini kazanmayı bildi. Genç eldiven görev aldığı her müsabakada yaptığı başarılı kurtarışlarla herkesin ilgisini çekti. Turnuva maçlarında Avşar Spor takımında başarıyla forma giyen sol kanat oyuncusu Hüseyin Danaoğlu, turnuva süresince yer aldığı müsabakalarda başarılı performansı ile dikkat çekti. Futbola Milas Gençlik Spor Kulübü alt yapısında başlayan Hüseyin Danaoğlu, 5 yıl Milas Gençlik Spor Kulübü’nde futbol oynadıktan sonra geçirdiği sakatlık sonrasında futbola halı sahalarda devam etti.

Hüseyin Danaoğlu turnuva müsabakalarında oynadığı hırslı futbolla herkesin beğendiği isim oldu. Ayşar Spor takımında dikkat çeken bir başka futbolcu ilerleyen yaşına rağmen kanat oyuncusu Murat Kunduz. Görev aldığı her müsabakada sahada varını yoğunu vererek görevini iyi yapanların başında geldi.

Avşar Spor takımında bir başka başarılı sporcu futbola Milas Spor takımında başlayan uzun yıllar mor-beyazlı kulüpte futbol oynayan, yaşı ilerlediği için futbola halı sahalarda devam eden Engin Zambak, Avşar Spor takımında görev aldığı her müsabakada çabukluğu hırsı gol bölgelerindeki becerisiyle turnuva müsabakalarında beğeni ile takip edildi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Editör: Sercan Ergin
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık