PROMOSYON İÇİN İMZALAR ATILDI

Milas Belediyesi’ne bağlı Emek Personel Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında yapılan personel maaşları banka promosyon sözleşmesi imzalandı.

PROMOSYON İÇİN İMZALAR ATILDI

Milas Belediyesi Emek Personel Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından yapılan promosyon ihalesinde en yüksek teklifi veren Türk Ekonomi Bankası ile 3 yıllık sözleşme yapıldı. Milas Belediyesi Emek Personel Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’nde çalışan işçileri kapsayan anlaşmaya göre banka her işçiye 40 bin TL promosyon ödemesi yapacak.

Protokol imza törenine; Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, Milas Belediyesi Emek Personel Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuncay Karaca, Milas Belediyesi Emek Personel Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Müdürü Gülizar Özen, TEB Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü, İşletme Portföy Yönetmeni Tevfik Sarıca ve Bireysel Portföy Yönetmeni Sevda Çınar katıldı.

3 Yıllık Anlaşma…

İmza töreninin ardından konuşan Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz “Gerçekleştirilen ihalede Türk Ekonomi Bankası en yüksek teklifi verdi ve 3 yıl süre için geçerli olacak anlaşma sağlandı.  İhalede emeği geçen ekibimize ve Türk Ekonomi Bankası yetkililerine teşekkür ediyor, promosyonun çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

Milas eczane
Site en altı
yukarı çık